Reklama
Nahlásit chybu

Nový Zéland

Nový Zéland

15.4.2010 19:52

není tu někdo, kdo by věděl něco bližšího o této zemi?ráda bych se tam podívala,případně i na čas jela pracovat.jenže bez informací to takovou dálku jaksi nemá cenu..
15.4.2010 19.52 [user="74063"]Kutinečka[/user] napsal(a): [cite] není tu někdo, kdo by věděl něco bližšího o této zemi?ráda bych se tam podívala,případně i na čas jela pracovat.jenže bez informací to takovou dálku jaksi nemá cenu..:-P [/cite]
  • Student

Re: Nový Zéland

18.4.2010 07:15

Tak se přidávám ke KutinečceSlyšela jsem, že na NZ nejsou snad žádný hadi...
18.4.2010 07.15 [user="38510"]alli.trali[/user] napsal(a): [cite] Tak se přidávám ke Kutinečce:-)Slyšela jsem, že na NZ nejsou snad žádný hadi...:-) [/cite]
  • Student

22.4.2010 20:03

asi si budem povykladat spolu:) co tě na NZ láká nejvíc? já bych se ráda podívala, jestli je tam fakt tak nádherná příroda jako v pánovi prstenů, a dšsně ráda bych se podívala do hor..pokud se tam člověk vůbec dostane,nejsem žádný horolezec:D
22.4.2010 20.03 [user="74063"]Kutinečka[/user] napsal(a): [cite] asi si budem povykladat spolu:) co tě na NZ láká nejvíc? já bych se ráda podívala, jestli je tam fakt tak nádherná příroda jako v pánovi prstenů, a dšsně ráda bych se podívala do hor..pokud se tam člověk vůbec dostane,nejsem žádný horolezec:D [/cite]
  • Student

24.6.2010 11:47

To si sakra snad děláte p**** s těma smajlíkama?! Jsem tu čekala nějakou zajímavou diskuzi, a místo toho tu narazím na idioty jako je 4Fewdays a zelvusku Jestli bude příležitost, budu hlasovat pro smazání vašich profilů, protože vaše hodnota pro tento server a lidi, co ho navštěvují, je menší než kupa opičích sr****
24.6.2010 11.47 [user="25796"]metuens[/user] napsal(a): [cite] To si sakra snad děláte p**** s těma smajlíkama?! Jsem tu čekala nějakou zajímavou diskuzi, a místo toho tu narazím na idioty jako je 4Fewdays a zelvusku:-@ Jestli bude příležitost, budu hlasovat pro smazání vašich profilů, protože vaše hodnota pro tento server a lidi, co ho navštěvují, je menší než kupa opičích sr**** (N) [/cite]
  • Student

25.6.2010 07:45

Už jsem ty příspěvky nahlašoval asi před 14 dny, ale evidentně moderování fóra není zrovna ideální.
25.6.2010 07.45 [user="13099"]Marty89[/user] napsal(a): [cite] Už jsem ty příspěvky nahlašoval asi před 14 dny, ale evidentně moderování fóra není zrovna ideální. [/cite]
  • Student

1.10.2010 08:47 ( Naposledy upraveno: 1.10.2010 08:47 )

je vidět, že za banán cokoli...Jinak já jsem na Zélandu byl, jižní ostrov...10 dnů, jedná z nejkrásnějších dovolených, které jsem prožil...Milford Sound, Quennstown, Te Anau, Christchurh, Hamner Springs, Franz Josef Glacier...lidi úžasní, příroda nádherná...věřím, že se i ještě jednou v žvotě poštěstí si to zopakovat
1.10.2010 08.47 [user="91938"]philly[/user] napsal(a): [cite] je vidět, že za banán cokoli...Jinak já jsem na Zélandu byl, jižní ostrov...10 dnů, jedná z nejkrásnějších dovolených, které jsem prožil...Milford Sound, Quennstown, Te Anau, Christchurh, Hamner Springs, Franz Josef Glacier...lidi úžasní, příroda nádherná...věřím, že se i ještě jednou v žvotě poštěstí si to zopakovat [/cite]
  • Student

5.10.2010 16:04

Ahoj decka. Ja by som strašne chcela ísť na Nový Zéland. Len všetky štúdijné programy sú na mňa veľmi drahé a pochybujem že by v najbližšej dobe v Albertu zvyšovali platy Mám otázku na tebe Philly. Bol si tam len na dovolenke alebo si aj pracoval? Ja by som totiž rada šla na NZ s tým že by som cestovala z miesta na miesto a príležitostne pomáhala na farmách a pod. a tým si vlastne zarobila nejake prašule. Je to môj sen! Dúfam, že sa tu nájde nejaká spriaznená dušička čo má podobné alebo rovnaké plány a ešte lepšie skúsenosti... NZ
5.10.2010 16.04 [user="97281"]mon.tomkova[/user] napsal(a): [cite] Ahoj decka. Ja by som strašne chcela ísť na Nový Zéland. Len všetky štúdijné programy sú na mňa veľmi drahé a pochybujem že by v najbližšej dobe v Albertu zvyšovali platy :-D Mám otázku na tebe Philly. Bol si tam len na dovolenke alebo si aj pracoval? Ja by som totiž rada šla na NZ s tým že by som cestovala z miesta na miesto a príležitostne pomáhala na farmách a pod. a tým si vlastne zarobila nejake prašule. Je to môj sen! Dúfam, že sa tu nájde nejaká spriaznená dušička čo má podobné alebo rovnaké plány a ešte lepšie skúsenosti... <3 NZ [/cite]
  • Student

6.10.2010 21:29

25.06.2010 07:45 Marty89 napsal(a):

Už jsem ty příspěvky nahlašoval asi před 14 dny, ale evidentně moderování fóra není zrovna ideální.

achich, je to bída. Tohle přiblblé smajlíkování bych čekala od 10-letého děcka a ne od studenta
6.10.2010 21.29 [user="91389"]leomida[/user] napsal(a): [cite] 25.06.2010 07:45 [user id=13099]Marty89[/user] napsal(a):
[cite]
[/cite]

achich, je to bída. Tohle přiblblé smajlíkování bych čekala od 10-letého děcka a ne od studenta (N) [/cite]
  • Student

7.10.2010 15:32

Ahoj Moniko ? Tomkova, přiznám, že to byla dovolená...Ale možnost spojení cesty a práce tady určitě je. Jde o speciální vízum, které to umožňuje. Myslím, že se u nás najdou agentury, které se tím zabývají s jsou schopné to zařídit...hodně štěstí.
7.10.2010 15.32 [user="91938"]philly[/user] napsal(a): [cite] Ahoj Moniko ? Tomkova, přiznám, že to byla dovolená...Ale možnost spojení cesty a práce tady určitě je. Jde o speciální vízum, které to umožňuje. Myslím, že se u nás najdou agentury, které se tím zabývají s jsou schopné to zařídit...hodně štěstí. [/cite]
  • Student

3.11.2010 08:11

nevíte kolik by mohlo stát jen ubytování a strava? třeba na měsíc?
3.11.2010 08.11 [user="105838"]garfo[/user] napsal(a): [cite] nevíte kolik by mohlo stát jen ubytování a strava? třeba na měsíc? [/cite]
  • Student
SIMPLE