Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Evropský polytechnický institut, s.r.o.

  • Studentů:  203
  • Materiálů:  22
  • Předmětů:  73

Registrace!

2.86z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 10 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: http://edukomplex.cz
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

EPI Kunovice, neboli Evropský polytechnický institut, s.r.o., je soukromou školou neuniverzitního typu s instituty v Kunovicích, Kroměříži a Hodoníně. Studovat zde můžete bakalářské a magisterské profesní programy, v denní či kombinované formě, rovněž zde můžete získat titul MBA . 

 

1. soukromá vysoká škola na Moravě. Nabízí prezenční studium v oborech Management a marketing zahraničního obchodu, Finance a daně, Ekonomická informatika a Elektronické počítače. Studovat můžete v prezenční (denní) i kombinované (víkendové) formě studia. Má speciální programy pro čerstvé absolventy středních škol, jiné pro pracující, kteří studují u nás o víkendech a nezatěžují zaměstnavatele, speciální programy pro absolventy vyšších odborných škol. Má speciální programy a přístupy pro účinné vzdělávání střední a starší generace, která se nutně potřebuje přizpůsobit rychlému společenskému vývoji. Mimo „klasické“ studium nabízí také možnost vzdělání v rámci celoživotního studia (studium pro získání několika odborných kvalifikací učitelů středních škol, mistrů, vychovatelů, odborné kurzy, distanční studium). Naleznete tu příjemné prostředí odpovídající svojí motivací prestižním soukromým školám ve světě.Vysoká škola je budována jako mezinárodní komunita studentů a učitelů, jejímž cílem je stimulace rozvoje společnosti, rozvoj osobnosti každého člena našeho akademického pracoviště. Studovat můžete na našich pracovištích v Kunovicích, v Hodoníně a v Kroměříži.

Kontakt – EPI | Evropský polytechnický institut, s.r.o.

Adresa: Osvobození 699 686 04 Kunovice
Tel.: 606 301 224
Email: epi@edukomplex.cz
Web: http://www.czechuniversity.com

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

10.4.2013 | 17:27

Škola nabízí ekonomické obory finance a daně, management a marketing, tedy obory, který jí Akreditační komise zaákzala dále poskytovat, škola přesto nabírá další studenty do těchto oborů. Do semestru nabírá klidně i více než měsíc po zahájení výuky. Jsem přesvědčena o tom, že to není dobrá volba, hlavně když ted vím, že těmto školám jde jen o maximalizaci zisku. Ekonomických fakult je strašně moc. A tato je jedna z těch mnoha, kde se to prostě "šulí", hlavně že prachy. Absolventi pak dělají práci fin. poradců, kterou může dělat i člověk se základní školou. Když už sem musíte jít, tak zvolte obory s počítačema, ty maj prej lepší úroven a lidi se chytaj na slušnějších pozicí, protože to nikdo nechce studovat a ekonomika si to žádá.

22.5.2013 | 10:48

Evropský polytechnický institut není náročnou školou, kdo se bude snažit, nebude mít problém školu vystudovat.Škola nabízí vzdělání v oblasti managementu, ekonomie a v oblasti počítačů.

21.11.2015 | 18:09

Příjemné prostředí, individuální přístup.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace