Reklama
Nahlásit chybu

České vysoké učení technické v Praze

  • Studentů:  12270
  • Materiálů:  2721
  • Komentářů k učitelům:  373
  • Předmětů:  1311

Registrace zdarma!

3.26z 5 bodů

Školu hodnotilo: 19 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější

O škole

České vysoké učení technické v Praze neboli ČVUT patří mezi nejstarší a nejuznávanější vysoké školy technického zaměření nejen v ČR, ale v celé Evropě. Nabízí 450 studijních oborů na svých osmi fakultách. V současné době na ČVUT studuje více než 22 500 studentů.

Kontakt

Adresa: Zikova 4, 166 36, Praha 6
Tel.: 224 35 1111
Email: [email protected]
Web:http://www.cvut.cz

Články

Tři stáže v jednom roce u prestižních zaměstnavatelů? UNI CHANCE je tu po druhé!

23. 4. 2014 | 18:11 | autor: Fikus

Máš za sebou první roky studia a začínáš přemýšlet o svém profesním rozvoji? Chtěl/a bys mít jako absolvent nejen diplom, ale také kvalitní praxi, se kterou najdeš zaměstnání podle svých představ?

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

2.6.2013 | 18:56

Fakulta informačních technologií

FIT ČVUT stejně jako třeba FI MU roste na oblibě a na prestiži. Studuju velice těžký obor web a multimédia (zní to skvěle, ale je to fuška), který má báječné uplatnění. Všichni absolventi Fitu seženou velice snadno práci, není potřeba ani praxe, nástupní plat hned po dokončení školy přes 30 tisíc, všichni dělají v oboru-opravdu je to tak. Studujte a učte se to, čím se budete živit, ne věci k hovnu jen pro titul. FIT je báječný, mnohem lepší než FEL, kde se musíte učit i kopu nesmyslů, který s IT ani nijak nesouvisej. Tady máte od druháku větší volnost, báječná škola, studují ji i právníci z UK a ekonomové z VŠE-ti přece vědí, co se vyplatí, no ne? :) Tak neváhejte! Humanitní věci nemají uplatnění, dnes to studuje každý retard na soukromce. Na tohle si jen tak někdo netroufne-vaše výhoda! a Poptávka na trhu práce je větší než nabídka!! Humanitní obory mají uplatnění, ale už vám neřeknou, že v KFC (mám kamarádky na FHS, FSV, takže vím svoje).

18.7.2013 | 16:17

Fakulta stavební

Oproti fakultě architekury má fakulta stavební nesrovnatelně lepší uplatnění. Fakulta stavební se nalézá pod naší nejlepší českou vysokou technickou školou, kterou je ČVUT. Pokud si po studiu zlepšíte svou jazykovou výbavu, otevře se vám celý svět dokořán. Hlavně náš nejbližší a největší souded. Studium je časově náročné, ale za pár hodin tam ty kvanta informací nenarvete, že jo.:) Fakulta je lehčí než FJFI, kde jsem byla původně. Na fakultě jsou více i méně náročné obory. Úmrtnosti se nebojte, dost lidí jsem tu v životě neviděla(z mého kroužku), i když jsou ke studiu zapsáni, tak jen kvůli daním-ti pak zvyšují i naší fakultě úmrtnost. Stejně jako na FJFI, kde dobrá třetina zapsaných není nikdy fyzicky přítomna. Aneb na technické školy berou bez přijímaček, a proto si to sem hodí i ten, kdo studovat vlastně nechce. (proto ta velmi vysoká úmrtnost-na FJFI některé obory dokončilo jen cca 15 %, ale třetina z původního počtu tam nikdy ani nebyla)

11.7.2013 | 13:17

Fakulta elektrotechnická

ČVUT je nejlepší technická vysoká škola u nás. Stejně jako VŠE (nejlepší ekonomická), VŠCHT (nejlepší chemická) a valná většina fakult UK a MU-nejlepší právnické, lékařské fakulty atd.(i když některé fakulty na UK a MU jsou spíš pro ostudu-třeba ty teologické na UK) se těší všeobecnému uznání a respektu. Studium na FELU je docela časově náročné, ale ne nezvládnutelné. Někdo říká, že na FELU je těžká matika, ale je to klasická matematika pro informatiky s úspěšností okolo 50 %. To není nic strašného, když na FEL berou de fakto bez přijímaček. Aneb odioti musí odpadnout, to bychom pak byli jako ty naše soukromé ekonomické a humanitní školky pro prodavačky. :D Nejstrašnější předmět na FELU má neúspěšnost mezi 60-65 %. Dost lidí si však jeho nezvládnutí zaviní sama, opravdu to mnohdy nejde zfouknout za víkend učení, jak si někteří evženi zprvu bláznivě myslí. :D FEL nebo FIT? Těžko říct, podívejte na sylaba a uvidíte sami:)

18.7.2013 | 17:00

Fakulta elektrotechnická

Po studiu a praxi bych chtěl dále studovat MBA, ale dnes to nabízí každá druhá rychlokvaška a školy např. právně existující v USA, avšak se sídlem na Havaji a v názvu mající Londýn:D = typický degree mill. Pokud si člověk dále zjistí, že LL.M. je udílen jako profesní bez akreditace (v USA si můžu udílet akademicky znějící tituly poměrně libovolně, akreditace má smysl jen pokud chci takový titul použít jako vstupenku k dalšímu studiu nebo do profese podmíněné vzděláním), je jasné, že kvalita bude otřesná. MBA má smysl jen u renomovaných institucí, jinak je to jen drahé leštítko ega ne nepodobné diplomu z pionýrského tábora. Smysluplné MBA je dražší a náročnější, mimo jiné je jen obtížně dostupné bez adekvátní praxe. Podle časových a finančních možností přichází pro českého uchazeče v úvahu následující možnosti (seřazeno podle kvality): * The Open University * VŠE (ISBM resp. IFTG) * ČVUT (MÚVS)

26.3.2013 | 16:45

Fakulta architektury

široký obsah učiva, vysoké požadavky na školní a mimoškolní práci, avizuje soutěžě prací, pořádá výstavy absolventů,studentů a další umělecké zaměření, dále možnost navštívít přednášky architektů atd..v budově nově postavené fakulty i mimo ni..

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se