Reklama
Nahlásit chybu

Články

Multižánrový studentský festival Ústecký Majáles bude letos probíhat několik dní

Autor: Fikus | Datum: 26. 3. 2015

Osmý ročník Ústeckého Majálesu, který pořádají studenti Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, bude trvat několik dní.

Flirt Chocolate Night – El Mágico Praha, středa 1.4.

Autor: Fikus | Datum: 25. 3. 2015

Novinka v El Mágicu! Chocolate Party aneb. velký mejdan s čokoládou! Ihned u vstupu Vás přivítají sexy hostesky s Welcome Drinkem.

Soutěž s internetovým obchodem Mary Fashion

Autor: Fikus | Datum: 24. 3. 2015

Hledáte pro svůj šatník svěží módu, která dokonale podtrhne váš osobitý styl? Pak rozhodně neváhejte navštívit MARY FASHION – internetový nákupní ráj, ve kterém naleznete vše, po čem vaše módní srdce touží. Ať už jste moderně smýšlející žena nebo muž, u nás si zaručeně přijdete na své.

Miss Mokré Tričko – El Mágico Praha, středa 25.3.

Autor: Fikus | Datum: 21. 3. 2015

Jedna z nejoblíbenějších soutěží, MISS MOKRÉ TRIČKO, je tady! Nejvíce "Sexy" dívka pod naší sprchou si odnese neuvěřitelné ceny!!! V soutěži rozdáme sud piva, exkluzivní vouchery do El Burger Pubu, XXL Kýbl Cuba Libre, vibrátor a další erotické dárky.

Soutěž o vstupenky do kina s filmem Město 44

Autor: Fikus | Datum: 19. 3. 2015

Film Město 44 vypráví příběhy mladých lidí, kteří žijí své životy jako by každý den měl být jejich posledním. Není to díky přemíře statečnosti nebo lehkovážnosti – tento postoj je přirozený s ohledem na skutečnost, které čelí. Píše se totiž rok 1944 a jejich příběhy se odehrávají v Němci okupované Varšavě. Polský velkofilm Město 44 má v českých kinech premiéru 26. března.

Češi z britských univerzit míří domů. Firmy je loví přímo na školách

Autor: Fikus | Datum: 16. 3. 2015

Na britských univerzitách Oxford a Cambridge studuje již řada mladých Čechů. Díky svému talentu a zahraničním zkušenostem zajímají i české firmy, které usilují, aby se po skončení školy vrátili domů. Pokud ale chtějí zaměstnavatelé takové studenty zaujmout, musí o ně na trhu práce bojovat s velmi silnou mezinárodní konkurencí. Některé firmy proto vyráží lovit špičkové talenty přímo do Británie.

House & EDM Explosion - Richard Reynolds Live – El Mágico Praha, sobota 21.3.

Autor: Fikus | Datum: 12. 3. 2015

e tady další z hvězdných sobot, kdy se v El Mágicu představí TOP DJ's v ČR! Právě dnes budem hlavním hostem DJ a producent RICHARD REYNOLDS!!! Nenechte si ujít jeho žhavý DJ-set plný energické taneční muziky!

Šrouby & Matice Spring Edition & SMS Chat Live & Airbrush Tattoo – El Mágico Praha, středa 11.3.

Autor: Fikus | Datum: 8. 3. 2015

Jedinečná seznamka v El Mágicu v novém kabátě ŠROUBY & MATICE!!! Každý pán u vstupu obdrží šroubek a slečna matičku...najdete svůj protějšek? Pokud ano, vyražte spolu k baru, kde Vás náš barman odmění lahodnou Becherovkou Lemond ZDARMA pro oba.

Nová kniha z nakladatelství Portál - Když padají manga

Autor: Fikus | Datum: 5. 3. 2015

Dobrovolníkem uprostřed válečného konfliktu Dvacetiletý Vojtěch Bílý strávil jeden školní rok jako učitel-dobrovolník na karmelitánské misii ve Středoafrické republice (SAR). Po jeho příjezdu zde vypukla občanská válka mezi muslimskými okupanty a původním křesťanským obyvatelstvem. Na Vojtovi tak náhle bylo s minimem prostředků a zkušeností vytvořit dětem v misijní škole ostrůvek bezpečí, konstruktivní práce a normality....

Career Days 2015

Autor: Fikus | Datum: 3. 3. 2015

Career Days, veletrh kariérních příležitostí pro náročné, se uskuteční již 12 a 13. března 2015 v Corinthia Hotel Prague na Vyšehradě.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

git-test