Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Články

Burza skript na VŠCHT Praha

Autor: Fikus | Datum: 17. 2. 2017

Víš, kde seženeš všechna skripta na jednom místě? Nebaví tě hledat inzeráty na nástěnkách? Chceš prodat skripta, která už nepotřebuješ? Chceš levně, rychle a hlavně bez starostí nakoupit skripta na další semestr? Ušetříme ti čas i peníze, protože na VŠCHT pořádáme každý semestr burzu skript a učebnic.

Anonymous Night s Becherovkou – El Mágico Praha, pátek 10.2.

Autor: Fikus | Datum: 8. 2. 2017

Páteční Anonymous Night nám okoření speciální tým dvou herců od Becherovky, která je partnerem této party. Již od 20:30 do 21:30 se můžete těšit na jejich animovanou show v prostorách restaurace.

Bacardi Oakheart Night – El Mágico Praha, pátek 3.2.

Autor: Fikus | Datum: 31. 1. 2017

První únorový pátek odpálíme s Bacardi Oakheart. Po celou noc si na baru můžete vychutnávat značkový rum Bacardi Oakheart za akční cenu 59Kč v kombinaci s colou nebo vynikající BACARDI koktejly!

Airbrush Tattoo Night – El Mágico Praha, sobota 28.1.

Autor: Fikus | Datum: 22. 1. 2017

Dnes večer si u nás můžete ZDARMA nechat vyzdobit své tělo na léto dočasným Airbrush tetováním, které nebolí. 

Placená stáž v zahraničí? S IAESTE žádný problém!

Autor: Fikus | Datum: 18. 1. 2017

Zajímáš se o stáže? Láká tě představa vyjet do zahraničí a poznávat neznámé? Toužíš po zkušenostech a zároveň po zábavě? Přeješ si získat nové kontakty, které by se ti mohly v budoucnu hodit? Říkáš si, jaké by to bylo zažít opravdovou svobodu? Pak není nic jednoduššího, než vyjet na stáž právě s IAESTE!!!

Tequila Party & Nej Sexy Bodyshot – El Mágico Praha, pátek 20.1.

Autor: Fikus | Datum: 13. 1. 2017

Oblíbená TEQUILA Sombrero Negro v El Mágicu i s BODYSHOTEM! Opět si můžete vychutnat zlatou i stříbrnou Tequilu Sombrero Negro shot za akčních 20,-Kč a to není vše!

Special Cocktail's Night – El Mágico Praha, středa 11.1.

Autor: Fikus | Datum: 8. 1. 2017

Dnes večer pro Vás budeme míchat všechny Vaše oblíbené míchané COCKTAILY za super akční cenu!

Carneval Silvestr 2016 – El Mágico Praha, sobota 31.12.

Autor: Fikus | Datum: 25. 12. 2016

Oslavte příchod nového roku v El Mágicu a nebudete litovat! Těšte se na strhující party in Carneval Style, výbornou muziku, spoustu vtípků a super zábavu. U vstupu Vám ZDARMA rozdáme stylové karnevalové škrabošky pro slečny a luxusní party kloboučky pro pány!

Kostlivci z divadelní skříně.

Autor: Fikus | Datum: 22. 12. 2016

Obdarovali jste někoho, našli jste pod stromečkem nebo chystáte pořídit Dárkový poukaz na vstupenky k jiné příležitosti? Neváhejte! Nakoupit můžete on-line na http://www.hdk.cz/darkove-poukazy/ nebo v pokladně divadla.

Special Cocktail's Night – El Mágico Praha, středa 21.12.

Autor: Fikus | Datum: 15. 12. 2016

Poslední středeční party před Vánoci v tomto zimním semestru! Přijďte se pořádně připravit na zkoušky :-) Dnes večer pro Vás budeme míchat všechny Vaše oblíbené míchané COCKTAILY za super akční cenu!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace