Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Články

Gaudeamus Alkotour 2016 Brno -Praha - Ostrava

Autor: Fikus | Datum: 25. 9. 2016

 

Nejlepší studentská akce roku je tady! Nejlepší DJ´S, hektolitry drinků, vyprodané haly! Nenech si o tom vyprávět, přijď to zažít. Začínáme v Brně!

Exclusive Ladies Night – El Mágico Praha, pátek 30.9.

Autor: Fikus | Datum: 25. 9. 2016

Exclusive Ladies Night zažijte v našem klubu již tento pátek!

Burza skript na VŠCHT Praha

Autor: Fikus | Datum: 21. 9. 2016

Víš, kde seženeš všechna skripta na jednom místě? Nebaví tě hledat inzeráty na nástěnkách? Chceš prodat skripta, která už nepotřebuješ? Chceš levně, rychle a hlavně bez starostí nakoupit skripta na další semestr? Ušetříme ti čas i peníze, protože na VŠCHT pořádáme každý semestr burzu skript a učebnic.

Hawaii Party – El Mágico Praha, pátek 23.9.

Autor: Fikus | Datum: 19. 9. 2016

Jedna z největších Hawaii Party právě dnes a jedině u nás! Těšte se na letní Hawaii dekoraci, Crazy Party Brýle a nádherné hawaiské věnce. Brýle budeme rozdávat u vstupu pánům a věnce dívkám!

DIVADLO TRAMTARIE VSTUPUJE DO SVÉ TŘINÁCTÉ SEZÓNY

Autor: Fikus | Datum: 15. 9. 2016

Nezávislé profesionální Divadlo Tramtarie chystá v nadcházející již třinácté sezóně čtyři premiéry. Z hlediska každodenního provozu bude již tradičně uvádět průměrně 15 představení za měsíc na domovské olomoucké scéně ve Slovanském domě a dalších 20 na výjezdech po celé republice. Vrcholem festivalové sezóny divadla bude účast inscenace Kabaret nahatý Shakespeare na prestižním mezinárodním divadelním festivalu v Bukurešti v říjnu 2016.

VŠE Boat AfterParty – El Mágico Praha, pondělí 19.9.

Autor: Fikus | Datum: 12. 9. 2016

Velká unikátní párty na lodi pro VŠEchny prváky v centru Prahy! Doraž na další ročník legendární party plavby po Vltavě a pak rozjeď luxusní AfterParty v El Mágicu!

Mistr & Mistryně Páka 2016 – El Mágico Praha, pátek 9.9.

Autor: Fikus | Datum: 4. 9. 2016

Strongman party je tady! Přijďte se zúčastnit nebo alespoň se podívat na exkluzivní soutěž v páce! Turnaj je určen pro širokou veřejnost bez účasti profesionálů.

Friday Brazilian Breeze – El Mágico Praha, pátek 2.9.

Autor: Fikus | Datum: 29. 8. 2016

Svěží vánek z Brazílie vyhlíží již tento pátek club El Mágico! Na baru pro Vás budeme míchat originální brazilské cocktaily za naprosto bezkonkurenční ceny! Přijďte je k nám ochutnat!

Mega Kýbl Party – El Mágico Praha, sobota 27.8.

Autor: Fikus | Datum: 21. 8. 2016

Velká Kýblová noc vezme El Mágico útokem! Přijďte k nám slavit a vychutnat si Vaše oblíbené drinky ve formě super akčních kýblů! Každý kýbl obsahuje vždy 3 drinky.

Anonymous Night – El Mágico Praha, pátek 19.8.

Autor: Fikus | Datum: 13. 8. 2016

Další skvělá páteční prázdninová party v El Mágicu! Tento pátek jsme pro Vás připravili party ve stylu Project X!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace