Reklama
Nahlásit chybu

Články

Vyzkoušejte, jaké je to být zaměstnancem fastfoodu v párty deskové hře McJohny's!

Autor: Fikus | Datum: 30. 9. 2014

Máme pro vás úžasnou zprávu, proslulé rychlé občerstvení McJohny's nabírá nové lidi, tak neváhejte a staňte se součástí světoznámého řetězce s krabími burgery!

Členství v největší studenty řízené, neziskové organizaci na světě je právě otevřené.

Autor: Fikus | Datum: 30. 9. 2014

Future Talent je členský program vyvinutý AIESEC pro mladé lidi, kteří hledají různé možnosti pro svůj osobní a profesní růst v různých oblastech. Členové programu mají možnost vyzkoušet si praktickou práci v týmu a vést své vlastní lidi. Jako součást mezinárodní organizace mají také možnost pracovat na smysluplných projektech a potkat další aktivní studenty z celého světa.

Gaudeamus Alkotour 2014 (Praha)

Autor: Fikus | Datum: 30. 9. 2014

4. ročník největší vysokoškolské pařby na světě bude 15. října ve dvou klubech najednou! Gaudeamus Alkotour tentokrát odbouchne špunty v Hany Bany na Vyšehradě a v holešovické Mecce, čímž rozdělí bitevní pole na severní a jižní frontu.

Mučedník - Komedie o škole i o víře, o bezmoci i fanatismu.

Autor: Fikus | Datum: 25. 9. 2014

Divadlo DISK uvedlo 19. září 2014 druhou absolventskou inscenaci 4. ročníku herectví katedry činoherního divadla DAMU: komedii Mučedník. Zatím poslední hru renomovaného německého dramatika Maria von Mayenburga (Tvář v ohni, Ošklivec) uvádí divadlo v české premiéře.

Gaudeamus Alkotour 2014 (Brno)

Autor: Fikus | Datum: 23. 9. 2014

Ve středu 8. října se v brněnské Flédě poctivě připije na začínající zimní semestr! Poprvé totiž do Brna přijíždí legendární akce Gaudeamus Alkotour, která si během čtyř let své existence vydobyla zásadní postavení mezi podzimními akcemi a vysokoškoláky na druhé straně dálnice.

Burza skript na VŠCHT Praha

Autor: Fikus | Datum: 22. 9. 2014

Víš, kde seženeš všechna skripta na jednom místě? Nebaví tě hledat inzeráty na nástěnkách? Chceš prodat skripta, která už nepotřebuješ? Chceš levně, rychle a hlavně bez starostí nakoupit skripta na další semestr? Ušetříme ti čas i peníze, protože na VŠCHT pořádáme každý semestr burzu skript a učebnic.

Vikingové dobývají kina (a 10 lupenů je ve hře!)

Autor: Fikus | Datum: 21. 9. 2014

Myslíš, že jsi někdy zakusil adrenalin? A co takhle sednout na dřevěnou loď a plout přes oceán? Že si to neumíš představit? Tak zajdi do kina. Do kin připlouvají Vikingové z Britského muzea na záznamu veleúspěšné výstavy z Londýna. Prohlídneš si nepřekonatelné lodě i válečnickou výbavu, šperky a poklady... V komentované prohlídce našlapané výstavy se taky dozvíš, že stopu po Vikinzích nosíš i ve svém mobilu! Vikingové z Britského muzea v kinech od 1. října a v premiéře ve Světozoru už 30. září.

Pirates of The Caribbean Night – El Mágico Praha, středa 24.9.

Autor: Fikus | Datum: 19. 9. 2014

Piráti z Karibiku budou řádit v El Mágicu! Nenechte si ujít jedinečnou pirátskou noc pod taktovkou Captaina Morgana! Právě ten poteče proudem s colou po celou noc za exkluzivních 55,-Kč!

DIVADLO TRAMTARIE ODTAJNILO DRAMATURGICKÝ PLÁN

Autor: Fikus | Datum: 15. 9. 2014

Divadlo Tramtarie vstupuje do své jedenácté sezóny a v nově zrekonstruovaných prostorách nabídne divákům pět zbrusu nových inscenací: čtyři pro dospělé diváky a jednu pohádku. I v nadcházející sezóně bude uvádět zhruba 15 večerních představení na domovské scéně ve Slovanském domě a 20 výjezdů mimo Olomouc. Divadlo Tramtarie se pokusí navázat na mimořádně úspěšnou loňskou sezónu, za kterou mimo jiné získalo Cenu Olomouckého kraje za přínos v oblasti divadla.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

FALSE