Reklama
Nahlásit chybu

Články

Mega VŠE Party by El Mágico – El Mágico Praha, úterý 21.10.

Autor: Fikus | Datum: 20. 10. 2014

Nenech si ujít největší VŠE Party v El Mágicu! V úterý 21.10. je tady další skutečně Mega VŠE Party se srthujícím programem by EL MÁGICO!!!

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků.

Autor: Fikus | Datum: 18. 10. 2014

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků. Tentokrát vám posílá žhavé novinky, které právě dorazily na knižní trh. Jak sami vidíte, jde o pestrou směsici, ze které si vybere každý (samozřejmě se najdou tací, kteří by doma chtěli mít všech pět knih). Každopádně máte opět možnost získat skvělé knihy renomovaného českého nakladatele.

Nejkrásnější studentky VŠE čeká casting na miss

Autor: Fikus | Datum: 17. 10. 2014

Šestý ročník soutěže o nejkrásnější studentku Vysoké školy ekonomické v Praze byl s příchodem října spuštěn. Dívky se do soutěže mohou registrovat prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.missvse.cz. Samotný casting se koná 21. října od 17 hodin v Tower Park Praha, jinak známé Žižkovské televizní věži.

Sexy Ibiza Party – El Mágico Praha, pátek 17.10.

Autor: Fikus | Datum: 13. 10. 2014

Hvězda z IBIZY živě v El Mágicu!!! Právě dnes se můžete těšit na celovečerní show jednoho z nejlepších saxofonistů na světě, který se svým saxofonem procestoval téměř půlku světa a navštívil ty nejznámější kluby jako je například Amnesia na Ibize. IVAN MYSLIKOVJAN aka IVAN M. LIVE!!! S Ivanem se samozřejmě budete moci vyfotit, získat jeho autogram nebo jen tak popovídat o tom, jak to chodí v nejlepších klubech na IBIZE. Za mixážním pultem ho doprovodí DJ Pears

DAMU uvede hru a koncert na téma sebevraždy

Autor: Fikus | Datum: 10. 10. 2014

/Praha, 23. 9. 2014/ Divadlo DISK uvede ve čtvrtek 23. října 2014 premiéru inscenace Die Young! verze 01 o fenoménu generační sebevraždy. Na jejím vzniku se podílí studenti DAMU ze 4. ročníku katedry alternativního a loutkového divadla (KALD). Verze 0.1 uvedená v DISKu předchází stejnojmennému projektu brněnského HaDivadla. i

Výzva pro studenty! Přihlaste své seminárky do soutěže a leťte na Srí Lanku

Autor: Fikus | Datum: 9. 10. 2014

Pošli svůj projekt do soutěže Unilever výzva a vyhraj nezapomenutelnou cestu na Srí Lanku, 70 000 Kč na realizaci projektu a až 30 000 Kč jako osobní odměnu. Zapojit se mohou studenti vysokých škol z Česka a Slovenska se svými inovativními nápady v oblasti udržitelného rozvoje. Projekty lze přihlásit na webové stránce www.unilevervyzva.cz od 1. října do 31. prosince 2014.

Desková hra - fastfood!

Autor: Fikus | Datum: 7. 10. 2014

Máme pro vás úžasnou zprávu, proslulé rychlé občerstvení McJohny's nabírá nové lidi, tak neváhejte a staňte se součástí světoznámého řetězce s krabími burgery!

Leoš Mareš Live – El Mágico Praha, středa 8.10.

Autor: Fikus | Datum: 6. 10. 2014

Jedna z megaakcí podzimu 2014 je tady!!! Dnes večer můžete v El Mágicu na vlastní kůži zažít strhující show nejlepšího a nejznámějšího českého moderátora LEOŠE MAREŠE! V rámci jeho live vystoupení Vás čeká mnoho skvělých hitů, vtípků a spousta dalších překvapení. Více nebudeme prozrazovat, přijďte se přesvědčit sami, že takovou elektrizující atmosféru jen tak někde nenajdete!

Členství v největší studenty řízené, neziskové organizaci na světě je právě otevřené.

Autor: Fikus | Datum: 30. 9. 2014

Future Talent je členský program vyvinutý AIESEC pro mladé lidi, kteří hledají různé možnosti pro svůj osobní a profesní růst v různých oblastech. Členové programu mají možnost vyzkoušet si praktickou práci v týmu a vést své vlastní lidi. Jako součást mezinárodní organizace mají také možnost pracovat na smysluplných projektech a potkat další aktivní studenty z celého světa.

Gaudeamus Alkotour 2014 (Praha)

Autor: Fikus | Datum: 30. 9. 2014

4. ročník největší vysokoškolské pařby na světě bude 15. října ve dvou klubech najednou! Gaudeamus Alkotour tentokrát odbouchne špunty v Hany Bany na Vyšehradě a v holešovické Mecce, čímž rozdělí bitevní pole na severní a jižní frontu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

FALSE