Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Články

Ideální podřízený má jednu nevýhodu: Nikdy není podřízený dlouho

Autor: Dave_Kmotr | Datum: 25. 11. 2015

To je naštěstí nevýhoda zcela zanedbatelná, a to zejména máte-li v týmu tak fajn lidi, jako jsou Václav, Pavel, Jiří a Zdeněk. Při příchodu do práce prý jako první pozdraví, když neví, co dělat, tak se zeptají a občas spolu zajdou jen tak „najedno“ – mezi tramvajemi je totiž prý více místa pro humor, než by se mohlo naprvní pohled zdát. Seznamte se, dámy a pánové – technici Škoda Transportation.

Mikulášský týden 30. 11.– 4. 12. 2015 - slevy 20% - 80% Knihkupectví Portál

Autor: Fikus | Datum: 25. 11. 2015

Od 30.11.2015 do 4.12.2015 se koná v knihkupectví Portál výprodej vybrané produkce s 20% až 80% slevami, neváhejte těšíme se na vás.

Velkolepý návrat uniformy?

Autor: Dave_Kmotr | Datum: 24. 11. 2015

Drsní hoši, sličné slečny a nádech USA – Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy vypustila začátkem října na světlo světa kolekci nového fakultního oblečení, a tím nás donutila zamyslet se nad tím, jak cool může vlastně taková uniforma být!

Studentské IQ: Jak jsme na tom?

Autor: Dave_Kmotr | Datum: 23. 11. 2015

Dvě písmenka a pak ono záludné číslo, kterým se leckdo ohání jako zaklínadlem. Asi je znáš. A možná znáš i to svoje. Jak jsi na tom ovšem v porovnání s ostatními studenty, s jinými školami, fakultami a dokonce i obory? Studuješ na škole pro génie nebo se tvoje škola zatím nijak zvlášť nepředvedla? Je pravda, že matfyzáci jsou chytřejší než filozofové? A co když ne?

 

Miss Mokré Tričko – El Mágico Praha, středa 25.11.

Autor: Fikus | Datum: 19. 11. 2015

Jedna z nejoblíbenějších soutěží, MISS MOKRÉ TRIČKO, je tady! Nejvíce "Sexy" dívka pod naší sprchou si odnese skvělé ceny!!!

Zapiš se do historie! Přijď zapařit na největší vodní party v Česku

Autor: Fikus | Datum: 15. 11. 2015

Že jsou aquaparky pro znuděné rodiče a děti v koupacích čepicích? Omyl! V tom největším ve střední Evropě si totiž můžeš taky parádně zapařit a to je teprve pecka! Představ si – tělo naložené v příjemně teplé vodě, v ruce vychlazený drink a do uší ti buší ti nejlepší DJs! Líbí se ti? Perfekt, tak za námi v pondělí doraz do Čestlic!

Buď aktivní na Primát.cz a vyhraj Lenovo YOGA Tablet 2 (8") se systémem Windows

Autor: Fikus | Datum: 13. 11. 2015

Být v listopadu aktivní na Primát.cz se fakt vyplatí! Nasbírej za svou aktivitu největší počet banánů a vyhraj hlavní cenu Lenovo YOGA Tablet 2 (8") se systémem Windows a užij si zábavu i práci díky tomuto jedinečnému tabletu hned několika způsoby: Podrž, Postav, Polož a Pověs.

Soutěž o volný vstup do Mercuria Laser Games pro šest studentů!

Autor: Fikus | Datum: 10. 11. 2015

Největší laser game aréna v Praze, která sídlí pouhé 3 minuty pěšky od metra Nádraží Holešovice. V tomto jedinečném laser gamu si užijete hru v aréně o velikosti větší než 400m2 a při hře vám bude hrát muzika dle Vašeho přání. Krom toho z vesty budete poslouchat hlášky kompletně v češtině, což je unikát v ČR.

Soutěž o tři výtisky knihy: Knížata, králové, prezidenti s Knihcentrum.cz

Autor: Fikus | Datum: 10. 11. 2015

Rozsáhlý, poutavý životopisný přehled všech panovníků a nejvyšších představitelů českých zemí – začíná prvním známým moravským knížetem Mojmírem I. a končí současným českým prezidentem Milošem Zemanem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace