Reklama
Nahlásit chybu

Články

Soutěžní závod modelů aut na vodíkový pohon pomáhá žákům středních škol v technickém vzdělání

Autor: Fikus | Datum: 6. 5. 2015

Týmy studentů z českých středních škol soutěžily ve čtvrtek 30.1.2015 ve čtyřhodinovém vytrvalostním závodu vlastnoručně sestavených aut na dálkové ovládání s vodíkovým pohonem.

Ferrari Race Party & VŠE Boat AfterParty – El Mágico Praha, středa 29.4.

Autor: Fikus | Datum: 23. 4. 2015

Přijď vyhrát jízdu v LUXUSNÍM FERRARI do El Mágica!!! Po celý večer pro Vás mícháme Captain Morgan s colou za 49Kč. Za každý tento drink si schovejte účtenku a kdo bude mít přesně v 02:30 nejvíce těchto drinků na účtenkách, vyhrává jízdu ve FERRARI

Nechte se zamknout a unikněte nudě!

Autor: Fikus | Datum: 20. 4. 2015

Být zavřený v uzamčené místnosti a nemít klíč? To nezní jako velká zábava. A přesto může být! Nový fenomén „únikových her“ zachvátil svět a nyní dorazil i do Česka.

Mexická Sombrero Tequila Party – El Mágico Praha, středa 22.4.

Autor: Fikus | Datum: 17. 4. 2015

Legenda se vrací! Jedna z neoblíbenějších party všech dob je tady!!! Gigantická mexická noc se spoustou obřích sombrer ZDARMA se řítí do El Mágica!

Dny otevřených dveří University of New York in Prague v Plzni a Brně.

Autor: Fikus | Datum: 15. 4. 2015

Tým poradců a profesorů z University of New York in Prague (UNYP) přijíždí do Brna a Plzně setkat se se zájemci o studium na této prestižní univerzitě.

Získejte nové tituly od nakladatelství Portál

Autor: Fikus | Datum: 12. 4. 2015

Nakladatelství Portál přináší další tři nové tituly, které určitě stojí za přečtení. Níže si můžete přečíst recenze na všechny tři. Jako vždy si je mohou aktivnější Primáti objednat za banány v sekci dárky. Knihy jsou samozřejmě také ke koupi. Stačí kliknout na jednotlivé názvy.

Erotica Party & Lesbi Show Live – El Mágico Praha, středa 15.4.

Autor: Fikus | Datum: 9. 4. 2015

Další díl Vaší oblíbené Erotica Party je tady! V rámci něj se Vám představí dvě exkluzivní kočky se vzrušující Lesbi Show live! To bude mazec! Tak pozor

Mega UV LED Ring & Lightstick Night & Jim Beam Kočky Live – El Mágico Praha, středa 8.4.

Autor: Fikus | Datum: 4. 4. 2015

Tisíce Lightsticků a spousta svítících LED prstýnků ZDARMA pro Vás! Svítící náramek od nás dostanete u vstupu a na barech za každý drink nebo panák, LED prstýnek pak na barech ke každým 3 drinkům nebo panákům. Společně tak rozsvítíme El Mágico!

Potravinářství má šmrnc

Autor: Fikus | Datum: 3. 4. 2015

Petr Jansa nikdy neměl přesné plány, čeho by chtěl dosáhnout a v kolika letech. Řídil se hlavně tím, co ho bavilo, a bral příležitosti tak, jak přicházely. A tak tu máme teprve třicetiletého čerstvého manažera kvality v lovosické továrně mezinárodní společnosti Mondelēz International. Zaujal nás specifický obor, který Petr vystudoval, a nahlédli jsme i do fungování továrny v Lovosicích.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

git-test