Reklama
Nahlásit chybu

Články

LightShow AfterParty & Miss Mokré Tričko 2014 o 3.000Kč – El Mágico Praha, čtvrtek 24.4.

Autor: Fikus | Datum: 17. 4. 2014

Dnes večer jsme pro Vás po LightShow připravili skvělou AFTERPARTY se skvělým nábojem!

Afrika pohledem mladé studentky

Autor: MAKY.OREL | Datum: 11. 4. 2014

Rozhovor s neskutečně statečnou mladou slečnou o její cestě do Afriky, kam odjela za účelem učit děti společenské vědy.

Mexická Sombrero Tequila Party – El Mágico Praha, středa 16.4.

Autor: Fikus | Datum: 10. 4. 2014

Legenda se vrací! Jedna z neoblíbenějších party všech dob je tady!!! Gigantická mexická noc se spoustou obřích sombrer ZDARMA se řítí do El Mágica!

Hledáš zajímavé zaměstnání? IKEA nabízí práci studentům

Autor: Fikus | Datum: 9. 4. 2014

Máš vystudovanou vysokou školu, nebo jsi v posledním ročníku, stále nemáš práci a nevíš kam dál? Máš dobré nápady a hledáš firmu, která je ocení? Jestli je to tak, hledat už nemusíš! IKEA Hanim právě nabírá zaměstnance z řad studentů na všechny pozice. Postup je jednoduchý – stačí splňovat požadavky a přijít s vlastním návrhem na změnu, který bude lepší než ostatní.

Nejen o psaní knih s Lizou Marklund

Autor: MAKY.OREL | Datum: 7. 4. 2014

Náš redaktor vyzpovídal švédskou spisovatelku thrillerů Lizu Marklund, z nichž některá její díla byla už i zfilmována. Ptal se nejen na knihy, její literární začátky, ale i práci pro UNICEF...

Kvalitní jazykové kurzy na jednom místě a přehledně, to je FairList.cz

Autor: Fikus | Datum: 7. 4. 2014

Hledáte jazykový kurz a už vás nebaví procházet desítky nepřehledných stránek, kde stejně ani potřebné informace nenajdete? Pak je právě pro vás portál FairList.cz, který pomocí hodnocení usnadňuje výběr kurzů a zajistí vám nižší cenu než u samotného vzdělavatele.

 

Studium až na dřeň: příběh Petra, kterému dárce zachránil život

Autor: Fikus | Datum: 7. 4. 2014

Ještě loni žil Petr normální spokojený život. Pak ho ale zasáhla zpráva, že onemocněl leukémií. Naštěstí pro něj našli vhodného dárce kostní dřeně. Díky němu se dnes zase může věnovat své velké zálibě – vytrvalostnímu běhu.

DJ ROCKSTAR Live – El Mágico Praha, středa 9.4.

Autor: Fikus | Datum: 4. 4. 2014

Tuto středu se v El Mágicu poprvé představí hvězdný DJ Rockstar Live! Nenechte si ujít energický DJ set plný tanečních bomb v podání jednoho z nejlepších DJs současnosti!

Studium až na dřeň: „Každý dárce doufá, že bude pomáhat“

Autor: Fikus | Datum: 3. 4. 2014

V dětství začala postupně přicházet o sluch, nyní je neslyšící na 99,9 %. Příčinu její nemoci nikdo nezná, a tak ani není možné ji léčit. Místo toho, aby propadala sebelítosti, Julie se rozhodla udělat dobrý skutek. Zapsala se do registru dárců kostní dřeně. Po deseti letech byla vybraná jako vhodný dárce a bez váhání pomohla zachránit lidský život. K tomu nedávno úspěšně dostudovala a od loňského března pracuje jako fyzioterapeutka na poliklinice Barrandov.

Jarní festival vína 9.4.2014

Autor: Fikus | Datum: 3. 4. 2014

Dne 9. 4. 2014 se na Kruhové hale v areálu ČZU uskuteční již několikátý ročník tradičního Festivalu vína. Tento ročník ponese název Jarní festival vína a návštěvníci se mohou těšit na nejrůznější česká a moravská vína. Start celé akce je v 19:00 hod.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10