Reklama
Nahlásit chybu

Články

Studenti a peníze: Většina si na živobytí vydělá sama

Autor: Fikus | Datum: 27. 11. 2014

Kolik času trávíme na internetu? Čteme ještě noviny? Tolerujeme nevěru? Kdy chceme založit rodinu? Po loňském úspěchu jsme i letos zjišťovali názory a návyky studentů. Průzkum se zaměřil stejně jako minulý rok na oblast peněz, a navíc na oblast médií a vztahů. Na tyto otázky odpovídalo přes dva tisíce studentů z vysokých škol po celé ČR. Zde přinášíme první část - peníze.

Original Las Vegas Night – El Mágico Praha, středa 26.11.

Autor: Fikus | Datum: 22. 11. 2014

El Mágico se promění v Las Vegas! Buď u toho s námi! Noc plná soutěžení, hazardu, kostýmů...a spousty dalšího. Ihned u vstupu Vás přivítají naše Las Vegas hostesky, u kterých budeme moci vyhrát vstup zdarma nebo lahev sektu.

Miss Mokré Tričko s PRIMEROSEM – El Mágico Praha, středa 19.11.

Autor: Fikus | Datum: 15. 11. 2014

Jedna z nejoblíbenějších soutěží, MISS MOKRÉ TRIČKO, je tady! Nejvíce "Sexy" dívka pod naší sprchou si odnese neuvěřitelné ceny!!!

Playboy Sexy Night – El Mágico Praha, středa 12.11.

Autor: Fikus | Datum: 7. 11. 2014

Club El Mágico pro Vás na tuto středu připravil strhující Playboy Sexy Night! Ihned u vstupu rozdáváme originální El Mágico kondomy ZDARMA!!!

Kde vzít odvahu udělat první krok?

Autor: Fikus | Datum: 5. 11. 2014

„I když jsem často věci dotáhl daleko, většinou jsem je nedodělal úplně. Potřeboval jsem motivovat, chyběla mi profesionální opora za zády. Obojí jsem nakonec našel v Partners.“

Udržitelnost jako součást byznysu

Autor: Fikus | Datum: 4. 11. 2014

Malé děti v Africe se baví tím, jak 2,5 miliardy lidí na celém světě potřebují čisté záchody. Střih. Na konci videa UNICEF se dozvídáme, že koupí produktů Domestos pomáháme lidem na opačném konci světa. Všímáte si, jak se stále více firem zapojuje do nákladných dobročinných programů, a ptáte se, co z toho mají? V mnoha akcích, pod hlavičkou „udržitelnosti“ se skrývají velké možnosti, jak zapojené společnosti mohou dále rozvíjet svůj obchodní potenciál.

Soutěž o zajímavou encyklopedii Evropa od A do Z s Knihcentrum.cz

Autor: Fikus | Datum: 31. 10. 2014

Ilustrovaná encyklopedie Evropa od A do Z nemůže chybět v žádné domácnosti. Pojednává o nejatraktivnějších evropských místech a městech, historii i turistických zajímavostech našeho kontinentu – o stavbách, které jsou lidským dílem i o divech přírody.

Mexická Sombrero Tequila Party – El Mágico Praha, středa 5.11.

Autor: Fikus | Datum: 31. 10. 2014

Legenda se vrací! Jedna z nejoblíbenějších party všech dob je tady!!! Gigantická mexická noc se spoustou obřích barevných sombrer ZDARMA vezme El Mágico útokem! Po

Mega VŠE Party by El Mágico – El Mágico Praha, úterý 21.10.

Autor: Fikus | Datum: 20. 10. 2014

Nenech si ujít největší VŠE Party v El Mágicu! V úterý 21.10. je tady další skutečně Mega VŠE Party se srthujícím programem by EL MÁGICO!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10