Reklama
Nahlásit chybu

Články

Jiří Pospíšil: "Na vysoké jsme s vyučujícími leccos probírali v hospodě."

Autor: MAKY.OREL | Datum: 18. 7. 2014

Setkali jsme se s Jiřím Pospíšilem a zeptali se ho na otázky nikoli politické ale především studentské - jak prožíval svá léta na univerzitě a jak na ně vzpomíná?

Original Slamák Party – El Mágico Praha, pátek 18.7.

Autor: Fikus | Datum: 14. 7. 2014

Další úplně nová originální party v El Mágicu! Staň se hvězdou dnešní noci v luxusním slamáku i Ty! Za vybrané drinky na všech barech získáte žeton a 5 žetonů vyměníte u DJ pultu za skvělý „SLAMÁK“ ZDARMA!

Mistr Mokré Trenky 2014 – El Mágico Praha, pátek 11.7.

Autor: Fikus | Datum: 7. 7. 2014

Dnes večer se mohou předvést všichni svalnatí pánové! Nej Sexy Partyboy pod naší sprchou ve spodním prádle si odnese odměnu 2.000,-Kč

Soutěžte s Knihcentrem o zajímavou knihu Osudy českých králů a královen do 6.7.2014

Autor: Fikus | Datum: 3. 7. 2014

Seznamte se s osudy našich panovníků, vládců a jejich manželek v knize Osudy českých králů a královen a odhalte překvapivé a neznámé skutečnosti, které jste možná doposud nevěděli! Toto fascinující, čtivě zpracované dílo předních českých historiků, zaručeně osloví všechny věkové skupiny a stane se nedílnou součástí každé moderní knihovny, kterou bude bezpochyby zdobit a obohacovat!

Vyzkoušejte si přijímačky nanečisto!

Autor: Fikus | Datum: 25. 6. 2014

Hlásíte se na vysokou školu a sužují vás přípravy na přijímací zkoušky? Nevíte, co všechno může být součástí přijímacího testu? Nebo jste první kolo přijímacích zkoušek nezvládli? Už se nemusíte stresovat. Portál SeznamŠkol.eu pro vás připravil novinku v podobě testů k přijímacím zkouškám na vysoké školy „nanečisto“.

Dárek pro učitele : SOUTĚŽ - Obdarujte učitele zážitkem a vyhrajte!

Autor: Fikus | Datum: 17. 6. 2014

Pozor všichni, kteří ještě vymýšlíte, co originálního věnujete vaší učitelce nebo učiteli na konci školního roku. Máme pro vás návrh, darujte originální zážitek od agentury ESENNCE.cz, zapojte se do soutěže a vyhrajte peníze zpátky!

Neon Lightstick Party – El Mágico Praha, středa 19.6.

Autor: Fikus | Datum: 11. 6. 2014

2.000 svítících náramků ZDARMA PRO VÁS! Každý z Vás od nás obdrží jeden lighstick ZDARMA ihned při příchodu jako Welcome Present - od 21:00 hod.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10