Reklama
Nahlásit chybu

Články

Mexická Sombrero Tequila Party – El Mágico Praha, středa 22.4.

Autor: Fikus | Datum: 17. 4. 2015

Legenda se vrací! Jedna z neoblíbenějších party všech dob je tady!!! Gigantická mexická noc se spoustou obřích sombrer ZDARMA se řítí do El Mágica!

Dny otevřených dveří University of New York in Prague v Plzni a Brně.

Autor: Fikus | Datum: 15. 4. 2015

Tým poradců a profesorů z University of New York in Prague (UNYP) přijíždí do Brna a Plzně setkat se se zájemci o studium na této prestižní univerzitě.

Získejte nové tituly od nakladatelství Portál

Autor: Fikus | Datum: 12. 4. 2015

Nakladatelství Portál přináší další tři nové tituly, které určitě stojí za přečtení. Níže si můžete přečíst recenze na všechny tři. Jako vždy si je mohou aktivnější Primáti objednat za banány v sekci dárky. Knihy jsou samozřejmě také ke koupi. Stačí kliknout na jednotlivé názvy.

Erotica Party & Lesbi Show Live – El Mágico Praha, středa 15.4.

Autor: Fikus | Datum: 9. 4. 2015

Další díl Vaší oblíbené Erotica Party je tady! V rámci něj se Vám představí dvě exkluzivní kočky se vzrušující Lesbi Show live! To bude mazec! Tak pozor

Mega UV LED Ring & Lightstick Night & Jim Beam Kočky Live – El Mágico Praha, středa 8.4.

Autor: Fikus | Datum: 4. 4. 2015

Tisíce Lightsticků a spousta svítících LED prstýnků ZDARMA pro Vás! Svítící náramek od nás dostanete u vstupu a na barech za každý drink nebo panák, LED prstýnek pak na barech ke každým 3 drinkům nebo panákům. Společně tak rozsvítíme El Mágico!

Potravinářství má šmrnc

Autor: Fikus | Datum: 3. 4. 2015

Petr Jansa nikdy neměl přesné plány, čeho by chtěl dosáhnout a v kolika letech. Řídil se hlavně tím, co ho bavilo, a bral příležitosti tak, jak přicházely. A tak tu máme teprve třicetiletého čerstvého manažera kvality v lovosické továrně mezinárodní společnosti Mondelēz International. Zaujal nás specifický obor, který Petr vystudoval, a nahlédli jsme i do fungování továrny v Lovosicích.

MERCURIA LASER GAME

Autor: Fikus | Datum: 3. 4. 2015

Největší laser game aréna v Praze, která sídlí pouhé 3 minuty pěšky od metra Nádraží Holešovice. V tomto jedinečném laser gamu si užijete hru v aréně o velikosti větší než 400m2 a při hře vám bude hrát muzika dle Vašeho přání. Krom toho z vesty budete poslouchat hlášky kompletně v češtině, což je unikát v ČR.

Šílená hra zachvátila Prahu: Nechte se zavřít, vyřešte úkol a utečte!

Autor: Fikus | Datum: 1. 4. 2015

Vyberte si tajuplný objekt v Praze a s partou kamarádů vás do něj zamknou. Vaším úkolem je dostat se ven. Jak? Musíte řešit nejrůznější hádanky, zapojit kreativitu a týmového ducha. „Trap“ už se hraje po celé Evropě a teď je konečně i v Praze!

Multižánrový studentský festival Ústecký Majáles bude letos probíhat několik dní

Autor: Fikus | Datum: 26. 3. 2015

Osmý ročník Ústeckého Majálesu, který pořádají studenti Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, bude trvat několik dní.

Flirt Chocolate Night – El Mágico Praha, středa 1.4.

Autor: Fikus | Datum: 25. 3. 2015

Novinka v El Mágicu! Chocolate Party aneb. velký mejdan s čokoládou! Ihned u vstupu Vás přivítají sexy hostesky s Welcome Drinkem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

git-test