Reklama
Nahlásit chybu

Články

Miss Mokré Tričko s PRIMEROSEM – El Mágico Praha, středa 19.11.

Autor: Fikus | Datum: 15. 11. 2014

Jedna z nejoblíbenějších soutěží, MISS MOKRÉ TRIČKO, je tady! Nejvíce "Sexy" dívka pod naší sprchou si odnese neuvěřitelné ceny!!!

Playboy Sexy Night – El Mágico Praha, středa 12.11.

Autor: Fikus | Datum: 7. 11. 2014

Club El Mágico pro Vás na tuto středu připravil strhující Playboy Sexy Night! Ihned u vstupu rozdáváme originální El Mágico kondomy ZDARMA!!!

Kde vzít odvahu udělat první krok?

Autor: Fikus | Datum: 5. 11. 2014

„I když jsem často věci dotáhl daleko, většinou jsem je nedodělal úplně. Potřeboval jsem motivovat, chyběla mi profesionální opora za zády. Obojí jsem nakonec našel v Partners.“

Udržitelnost jako součást byznysu

Autor: Fikus | Datum: 4. 11. 2014

Malé děti v Africe se baví tím, jak 2,5 miliardy lidí na celém světě potřebují čisté záchody. Střih. Na konci videa UNICEF se dozvídáme, že koupí produktů Domestos pomáháme lidem na opačném konci světa. Všímáte si, jak se stále více firem zapojuje do nákladných dobročinných programů, a ptáte se, co z toho mají? V mnoha akcích, pod hlavičkou „udržitelnosti“ se skrývají velké možnosti, jak zapojené společnosti mohou dále rozvíjet svůj obchodní potenciál.

Soutěž o zajímavou encyklopedii Evropa od A do Z s Knihcentrum.cz

Autor: Fikus | Datum: 31. 10. 2014

Ilustrovaná encyklopedie Evropa od A do Z nemůže chybět v žádné domácnosti. Pojednává o nejatraktivnějších evropských místech a městech, historii i turistických zajímavostech našeho kontinentu – o stavbách, které jsou lidským dílem i o divech přírody.

Mexická Sombrero Tequila Party – El Mágico Praha, středa 5.11.

Autor: Fikus | Datum: 31. 10. 2014

Legenda se vrací! Jedna z nejoblíbenějších party všech dob je tady!!! Gigantická mexická noc se spoustou obřích barevných sombrer ZDARMA vezme El Mágico útokem! Po

Mega VŠE Party by El Mágico – El Mágico Praha, úterý 21.10.

Autor: Fikus | Datum: 20. 10. 2014

Nenech si ujít největší VŠE Party v El Mágicu! V úterý 21.10. je tady další skutečně Mega VŠE Party se srthujícím programem by EL MÁGICO!!!

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků.

Autor: Fikus | Datum: 18. 10. 2014

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků. Tentokrát vám posílá žhavé novinky, které právě dorazily na knižní trh. Jak sami vidíte, jde o pestrou směsici, ze které si vybere každý (samozřejmě se najdou tací, kteří by doma chtěli mít všech pět knih). Každopádně máte opět možnost získat skvělé knihy renomovaného českého nakladatele.

Nejkrásnější studentky VŠE čeká casting na miss

Autor: Fikus | Datum: 17. 10. 2014

Šestý ročník soutěže o nejkrásnější studentku Vysoké školy ekonomické v Praze byl s příchodem října spuštěn. Dívky se do soutěže mohou registrovat prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.missvse.cz. Samotný casting se koná 21. října od 17 hodin v Tower Park Praha, jinak známé Žižkovské televizní věži.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10