Reklama
Nahlásit chybu

Články

Pirates of The Caribbean Night – El Mágico Praha, středa 24.9.

Autor: Fikus | Datum: 19. 9. 2014

Piráti z Karibiku budou řádit v El Mágicu! Nenechte si ujít jedinečnou pirátskou noc pod taktovkou Captaina Morgana! Právě ten poteče proudem s colou po celou noc za exkluzivních 55,-Kč!

DIVADLO TRAMTARIE ODTAJNILO DRAMATURGICKÝ PLÁN

Autor: Fikus | Datum: 15. 9. 2014

Divadlo Tramtarie vstupuje do své jedenácté sezóny a v nově zrekonstruovaných prostorách nabídne divákům pět zbrusu nových inscenací: čtyři pro dospělé diváky a jednu pohádku. I v nadcházející sezóně bude uvádět zhruba 15 večerních představení na domovské scéně ve Slovanském domě a 20 výjezdů mimo Olomouc. Divadlo Tramtarie se pokusí navázat na mimořádně úspěšnou loňskou sezónu, za kterou mimo jiné získalo Cenu Olomouckého kraje za přínos v oblasti divadla.

Vítání prváků VŠCHT – OFFICIAL – El Mágico Praha, čtvrtek 18.09.

Autor: Fikus | Datum: 12. 9. 2014

Oficiální akce pořádaná studenty VŠCHT, oficiální vítání prváků v akademickém roce 2014/2015, PARTY pod záštitou nejvyššího vedení VŠCHT, PARTY, která nemá obdoby!!! Těšte se na skvělé soutěže, strhující atmosféru a vychytané akční drinky.

Film Místa ukazuje, že být mladý je nebezpečné + soutěž o vstupenky

Autor: Fikus | Datum: 11. 9. 2014

Příběh o lásce, dospívání, ztrátě a pomstě – takový je nový český film Místa, který bude v kinech k vidění od 18. září. Snímek vypráví o dvou devatenáctiletých kamarádech Adamovi (Vladimír Polívka) a Markovi (Jan Cina), kteří moc nevědí, co si počít se svým životem.

Vikingové dobývají kina (a 10 lupenů je ve hře!)

Autor: Fikus | Datum: 11. 9. 2014

Myslíš, že jsi někdy zakusil adrenalin? A co takhle sednout na dřevěnou loď a plout přes oceán? Že si to neumíš představit? Tak zajdi do kina. Do kin připlouvají Vikingové z Britského muzea na záznamu veleúspěšné výstavy z Londýna. Prohlídneš si nepřekonatelné lodě i válečnickou výbavu, šperky a poklady... V komentované prohlídce našlapané výstavy se taky dozvíš, že stopu po Vikinzích nosíš i ve svém mobilu! Vikingové z Britského muzea v kinech od 1. října a v premiéře ve Světozoru už 30. září.

Special Cocktail‘s Night – El Mágico Praha, středa 10.9.

Autor: Fikus | Datum: 8. 9. 2014

Tak to tady ještě nebylo! Dnes večer pro Vás budeme míchat všechny Vaše oblíbené míchané COCKTAILY za super akční cenu!

Nakladatelství Argo nový partner našeho portálu.

Autor: Fikus | Datum: 4. 9. 2014

Nakladatelství Argo je staré zhruba stejně jako návštěvníci serveru Primat.cz, což jasně říká, že byste si mohli dohromady rozumět. Zaměřuje se zejména na vydávání překladové beletrie (z angličtiny je to zhruba 90 % produkce) v níž výsadní postavení zaujímá edice AAA (Anglo-amerických autorů), která získala i prestižní ocenění Magnesia Litera za nakladatelský počin. V edici AAA najdete jména jako Cormac McCarthy, Nick Cave nebo Michael Chabon.

Kde studovat v pohodlí – kavárny CrossCafe

Autor: Fikus | Datum: 3. 9. 2014

CrossCafe jsou stylové kavárny v Praze, Plzni a Hradci Králové, mají příjemný svěží design, který se hodí jak pro relax, tak pro studium či tvůrčí práci. Ve všech kavárnách najdeš mnoho zásuvek pro připojení notebooku a k využití je také wifi free. Vybrané kavárny nabízejí stoly speciálně vyvinuté pro potřeby studentů. K dispozici jsou na nich jak zásuvky, tak lampičky a pro rozložení skript a učebnic je zde také dostatek místa.

Friday Brazilian Breeze – El Mágico Praha, pátek 5.9.

Autor: Fikus | Datum: 1. 9. 2014

Svěží vánek z Brazílie vyhlíží již tento pátek club El Mágico! Na baru pro Vás budeme míchat originální brazilské cocktaily za naprosto bezkonkureční ceny! Přijďte je k nám ochutnat!

Wanastowky zahrají za vysloužilé mobily, podpořte s nimi recyklaci elektroniky!

Autor: Fikus | Datum: 25. 8. 2014

6. 9. 2014 od 20:00 ve velkém sále pražské Lucerny završí koncert kapely Wanastowi vjecy soutěž Mobilcup, založenou na recyklaci a podpoře nadačního fondu Zelený život. 20 vstupenek je také připraveno pro registrované uživatele Primat.cz výměnou za nasbírané banány.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

FULL