Reklama
Nahlásit chybu

Články

10 důvodů, proč jít na Veletrh pracovních příležitostí iKariéra

Autor: Fikus | Datum: 23. 2. 2015

1. Prokrastinace Všechny seriály máš již dokoukané, do rýsování se ti nechce, příprava na laborky taky počká a do úklidu pokoje se ti nechtělo nikdy? Tak co s tím? Vydej se na náš Veletrh iKariéra a prokrastinuj u stánků firem, které ti nabídnou práci, praxi nebo u nich najdeš vedoucího bakalářské/diplomové práce. A kdyby ti ta trocha prokrastinace nestačila, tak si zajdi na workshop nebo prezentaci či si nech zkonzultovat životopis od personalistů. PROKRASTINOVAT JE PROSTĚ SUPER.

Alkobitva of Campus Jižák – El Mágico Praha, čtvrtek 26.2.

Autor: Fikus | Datum: 22. 2. 2015

Oblíbená soutěž poprvé mezi jednotlivými kolejemi!!! Blanice X Vltava X Sázava X Volha X Otava X Apartman Student....Kdo vypije nejvíc, vyhrává 15XXL Kýblů Cuba Libre v hodnotě 10.000Kč!! Start 22:00 End 03:00 hod.

Další soutěž s filmem "Kingsman"!

Autor: Evzenecek | Datum: 17. 2. 2015

Slovakiáda vol.6 & Karaoke Show – El Mágico Praha, čtvrtek 19.2.

Autor: Fikus | Datum: 16. 2. 2015

Originálna slovenská párty v El Mágicu v novom kabáte! Prvýkrát v tomto novom letnom semestri!!! More zábavy od Tatier až k Dunaju.

Burza skript na VŠCHT Praha

Autor: Fikus | Datum: 11. 2. 2015

Víš, kde seženeš všechna skripta na jednom místě? Nebaví tě hledat inzeráty na nástěnkách? Chceš prodat skripta, která už nepotřebuješ? Chceš levně, rychle a hlavně bez starostí nakoupit skripta na další semestr? Ušetříme ti čas i peníze, protože na VŠCHT pořádáme každý semestr burzu skript a učebnic.

Hot Valentine Night by PRIMEROS – El Mágico Praha, sobota 14.2.

Autor: Fikus | Datum: 9. 2. 2015

Když Valentýn, tak jedině u nás! S podporou oblíbeného výrobce erotických pomůcek a kondomů PRIMEROS jsme pro Vás připravili velkolepou valentýnskou PARTY! Všechny slečny při příchodu od 22:30 do 00:00hod.

DIVADLO METRO

Autor: Fikus | Datum: 3. 2. 2015

Snem většiny divadelníků, jejichž domovské scény leží na periferiích města, je divadelní budova "na správné adrese", tj. scéna ve frekventovaném centru města. A právě Divadlo Metro patří mezi divadla s adresou více než ideální - v centru Prahy na rušné Národní třídě se stává přístupné takřka všem obyvatelům města i turistům, kteří jeho návštěvu často spojují s prohlídkou stověžatých krás starého města.

Original Slamák Party – El Mágico Praha, sobota 31.1.

Autor: Fikus | Datum: 27. 1. 2015

Další úplně nová originální party v El Mágicu! Staň se hvězdou dnešní noci v luxusním slamáku i Ty! Za drinky na všech barech získáte žeton a 6 žetonů vyměníte u DJ pultu za skvělý „SLAMÁK“ ZDARMA!

14 důvodů, proč jet příští léto do USA

Autor: MAKY.OREL | Datum: 23. 1. 2015

JU Magazín | Přemýšlíte, zda vyrazit na léto do zahraničí? Nevíte přesně kam, a co by vám takové léto mohlo přinést? Asi každého napadne, že se seznámíte se spoustou nových lidí, zlepšíte jazykové dovednosti a poznáte nová místa a jinou kulturu. Ale co dalšího by vás mohlo přesvědčit?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10