Reklama
Nahlásit chybu

Články

Jak pozvednout tradiční českou značku? Přizvěte k výrobě dva studenty designu!

Autor: Fikus | Datum: 30. 6. 2015

Firmu Botas znají všichni: je to nejen český výrobce kvalitních sportovních potřeb na zimu, ale především i tradičních českých letních bot – botasek. Jejich výroba započala již v roce 1966 v rámci národního podniku Botana, původní ikonický model Classic byl navržen geniálním designérem Marcelem Scheinpflugem. Říká se, že pokud se z názvu produktu stane obecný název či sloveso, pak se teprve stává kultem: u Botasek se tomu tak podobně jako u Luxu, Googlu, či Whirpoolu skutečně stalo.

Friday Brazilian Breeze – El Mágico Praha, pátek 3.7.

Autor: Fikus | Datum: 28. 6. 2015

Svěží vánek z Brazílie vyhlíží již tento pátek club El Mágico! Na baru pro Vás budeme míchat originální brazilské cocktaily za naprosto bezkonkurenční ceny! Přijďte je k nám ochutnat!

Open Holiday 2015 aneb. Rozjeď Prázdniny v Limuzíně – El Mágico Praha, pátek 26.6.

Autor: Fikus | Datum: 21. 6. 2015

Club El Mágico pro Vás připravil ten nejlepší start prázdnin a léta 2015, jaký si můžete přát. Rozjeďte je s námi v limuzíně!

Umíte strategicky plánovat? Možná si vás ve výběrovém řízení prověří

Autor: Fikus | Datum: 16. 6. 2015

Pokud studujete marketingově zaměřený obor a plánujete se v mu v budoucnu věnovat, můžete se v průběhu přijímacího řízení setkat s programy, které budou prověřovat, nakolik zvládáte strategické plánování. Jedním takovým „prověřovatelem“ je program Markops, který si mohli vyzkoušet také studenti z Česka v rámci projektu Marketing Talents of the Year.

Pivní slavnosti VYKOLEJÁK 2015 koleje Jižní Město

Autor: Fikus | Datum: 13. 6. 2015

Pivovary Lobkowicz Klub Blanice El Mágico El Burger Pub Vás zvou na již tradiční letní pivní slavnosti VYKOLEJÁK, které se uskuteční ve dnech 22.-28.6. v areálu VŠ kolejí na Jižním Městě. Pivní stan bude umístěn na prostranství za objekty Otava a Blanice.

Mega Birthday Party of DJ LUCKY D & Miss Mokré Tričko – El Mágico Praha, pátek 19.6.

Autor: Fikus | Datum: 11. 6. 2015

Kdo na této party nebyl, jakoby nežil!!! Nenechte si ujít velkolepou party a oslavu kulatých narozenin DJe Luckyho D! Na tenhle mejdan se bude dlouho vzpomínat :)

Sexy Baywatch Night – El Mágico Praha, středa 10.6.

Autor: Fikus | Datum: 7. 6. 2015

Pobřežní hlídka v klubu El Mágico!!! Právě dnes se těšte na další novinku jedině u nás! Dnešní večer se o Vás totiž budou starat dvě Sexy Plavčice! Jejich show Vás rozhodně nenechá v klidu!

Jak se stal z PET lahve plot aneb proč má třídění odpadů smysl

Autor: Evzenecek | Datum: 1. 6. 2015

Sešlápnout PET lahev, vyhodit ji včetně víčka do nejbližšího žlutého kontejneru. Třídění odpadu je dnes jednoduché, průměrně to má člověk ke kontejneru na tříděný odpad 99 metrů. Navíc díky tomu, že 72 % Čechů odpady třídí, se na skládky ročně uloží bezmála o 700 tisíc tun odpadu méně. To je takové množství odpadu, které by naplnilo vlak dlouhý přes 200 kilometrů. Ale proč je třídění tak důležité, jaký to má vlastně význam?

ZAPIŠTE SE NĚKOMU DO ŽIVOTA!

Autor: Fikus | Datum: 31. 5. 2015

PŘIJĎTE SE ZAPSAT DO REGISTRU DÁRCŮ KOSTNÍ DŘENĚ, STAČÍ VYPLNIT DOTAZNÍK A NECHAT SI ODEBRAT VZOREK KRVE.

Tequila Party & Nej Sexy Bodyshot – El Mágico Praha, středa 3.6.

Autor: Fikus | Datum: 29. 5. 2015

Oblíbená Tequila se vrací do El Mágica! Opět si můžete vychutnat zlatou i stříbrnou Tequilu Pepe Lopez shot za akčních 20,-Kč a to není vše!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10