Reklama
Nahlásit chybu

Články

Pavla Smetanová: "Cizina mě lákala od nepaměti."

Autor: MAKY.OREL | Datum: 26. 7. 2014

Chcete poznat životní příběh Pavly Smetanové, úspěšné spisovatelky, bloggerky a dosud aktivní turistické průvodkyně na řeckém ostrově Korfu? Ve své čtvrté knize Sonjin deník poutavě a s humorem líčí své cesty za hranice od sametové revoluce až po zakotvení ve svém druhém domově, v Řecku.

Vzpomínka na Paříž

Autor: MAKY.OREL | Datum: 23. 7. 2014

Co takhle vypravit se do Paříže? Ráda bych vám představila pět nezapomenutelných, i když náročných dní, které jsem nedávno strávila v tomto úžasném městě.

Erotica Party & Lesbi Show Live – El Mágico Praha, pátek 25.7.

Autor: Fikus | Datum: 23. 7. 2014

Další díl Vaší oblíbené Erotica Party je tady! V rámci něj se Vám představí dvě exkluzivní kočky se vzrušující Lesbi Show live!

Jiří Pospíšil: "Na vysoké jsme s vyučujícími leccos probírali v hospodě."

Autor: MAKY.OREL | Datum: 18. 7. 2014

Setkali jsme se s Jiřím Pospíšilem a zeptali se ho na otázky nikoli politické ale především studentské - jak prožíval svá léta na univerzitě a jak na ně vzpomíná?

Original Slamák Party – El Mágico Praha, pátek 18.7.

Autor: Fikus | Datum: 14. 7. 2014

Další úplně nová originální party v El Mágicu! Staň se hvězdou dnešní noci v luxusním slamáku i Ty! Za vybrané drinky na všech barech získáte žeton a 5 žetonů vyměníte u DJ pultu za skvělý „SLAMÁK“ ZDARMA!

Mistr Mokré Trenky 2014 – El Mágico Praha, pátek 11.7.

Autor: Fikus | Datum: 7. 7. 2014

Dnes večer se mohou předvést všichni svalnatí pánové! Nej Sexy Partyboy pod naší sprchou ve spodním prádle si odnese odměnu 2.000,-Kč

Soutěžte s Knihcentrem o zajímavou knihu Osudy českých králů a královen do 6.7.2014

Autor: Fikus | Datum: 3. 7. 2014

Seznamte se s osudy našich panovníků, vládců a jejich manželek v knize Osudy českých králů a královen a odhalte překvapivé a neznámé skutečnosti, které jste možná doposud nevěděli! Toto fascinující, čtivě zpracované dílo předních českých historiků, zaručeně osloví všechny věkové skupiny a stane se nedílnou součástí každé moderní knihovny, kterou bude bezpochyby zdobit a obohacovat!

Vyzkoušejte si přijímačky nanečisto!

Autor: Fikus | Datum: 25. 6. 2014

Hlásíte se na vysokou školu a sužují vás přípravy na přijímací zkoušky? Nevíte, co všechno může být součástí přijímacího testu? Nebo jste první kolo přijímacích zkoušek nezvládli? Už se nemusíte stresovat. Portál SeznamŠkol.eu pro vás připravil novinku v podobě testů k přijímacím zkouškám na vysoké školy „nanečisto“.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10