Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Články

Sweet Valentine Night – El Mágico Praha, sobota 13.2.

Autor: Fikus | Datum: 4. 2. 2016

Když Valentýn, tak jedině u nás! Všechny slečny při příchodu od 22:30 do půlnoci od nás získají skvělý Welcome Drink ZDARMA!

Puerto Rico Party – El Mágico Praha, středa 3.2.

Autor: Fikus | Datum: 1. 2. 2016

Dnes večer jsme pro Vás v El Mágicu připravili party s prémiovým rumem Don Q Gran Anejo z Puerto Rica! Přijďte ochutnat exkluzivní Don Q Cristal Cuba Libre za super akčních 45Kč!

Aukce tradičně zajímavých knih od nakladatelství Portál.cz

Autor: Fikus | Datum: 21. 1. 2016

Chcete získat jeden z těchto tří zajímavých knižních titulů od nakladatelství Portál.cz? "Nenechte sebou manipulovat" -I. Nazare-Aga, "Lenochova cesta k úspěchu" - Bill O’Hanlon, " O matkách a dcerách" - Yvonne Poncet-Bonissol. Vydražte si ho na našem fóru.

Crazy Paruková Show DeLuxe – El Mágico Praha, pátek 29.1.

Autor: Fikus | Datum: 21. 1. 2016

Dnes večer můžete změnit svou image a užít si bláznivou party s nádhernými a originálními parukami, které budeme rozdávat úplně ZDARMA!

Za jednu fotku skvělý maturitní ples! University of New York in Prague na něj přispěje 25 000 Kč

Autor: Fikus | Datum: 19. 1. 2016

 

Plesová sezóna začíná a s ní i důležitý den v životě mnoha středoškoláků – maturitní ples. Ještě než se v květnu rozběhne kolotoč maturitních zkoušek, je potřeba podstoupit také zkoušku společenskou. Ukázat se svým rodičům, učitelům i spolužákům na reprezentativní akci v tom nejlepším světle. Nikdo ale neříká, že si z maturitního plesu nemůžete udělat i skvělou párty a náležitě si ji užít!

Buď aktivní a vyhraj smartphone Lenovo A2010

Autor: Fikus | Datum: 19. 1. 2016

Být v říjnu aktivní na Primát.cz se fakt vyplatí! Nasbírej za svou aktivitu největší počet banánů a vyhraj hlavní cenu smartphone Lenovo A2010, díky kterému budeš na internetu surfovat rychlostí jako nikdy předtím.

Special Cocktail's Night – El Mágico Praha, středa 20.1.

Autor: Fikus | Datum: 16. 1. 2016

Dnes večer pro Vás budeme míchat všechny Vaše oblíbené míchané COCKTAILY za super akční cenu!

Soutěž o tři výtisky knihy: Škola kreslení a modelování pro architekty s Knihcentrum.cz

Autor: Dave_Kmotr | Datum: 15. 1. 2016

Baví tě kreslení? Máš rád/a architekturu nebo jí studuješ? Zasoutěž si o  tři výtisky knihy: Škola kreslení a modelování pro architekty s Knihcentrum.cz

Šílená hra zachvátila Prahu: Nechte se zavřít, vyřešte úkol a utečte!

Autor: Dave_Kmotr | Datum: 13. 1. 2016

Vyberte si tajuplný objekt v Praze a s partou kamarádů vás do něj zamknou. Vaším úkolem je dostat se ven. Jak? Musíte řešit nejrůznější hádanky, zapojit kreativitu a týmového ducha. „Trap“ už se hraje po celé Evropě a teď je konečně i v Praze!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace