Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Miss Agro 2012 - Mandrage, The Prostitutes, Jaroslav Uhlíř a vstup zdarma!

Autor: Hagen | Datum: 4. 5. 2012

9. května 2012 se na pražském Suchdole, v areálu České zemědělské univerzity, uskuteční 14. ročník tradiční soutěže Miss Agro. V rámci doprovodného programu vystoupí přední české kapely Mandrage, The Prostitutes a další. Navíc budou mít návštěvníci možnost vidět několik krátkých exhibicí. Vstup na akci je každoročně ZDARMA.

Miss Agro je každoroční a v České republice asi i unikátní soutěž o královnu (nejen) krásy České zemědělské univerzity spojená s hudebním festivalem. Tato akce v posledních letech vyvinula spolu s Majálesem a Strahov open-air festivalem ve tři největší studentské akce v Praze. Miss Agro 2011 navštívilo podle odhadů až 10.000 nadšených návštěvníků. Soutěž Miss Agro doplní v letošním roce svými vystoupeními kapely Mandrage, The Prostitutes, Jaroslav Uhlíř a Vítěz suchdolské soutěže studentských kapel iZUN Music Challenge 2011.

Více na www.missagro.cz nebo na FB eventu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace