Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Léto začíná a sním i skvělá zábava s Raketkou!

Autor: ekonom | Datum: 18. 6. 2012


Bolí tě hlava z neustálého biflování? Dej si pauzu a zahraj si nějakou online hru. Portál Raketka.cz splní každou vaši představu o těch nejlepších herních peckách všech žánrů. Zapařte si ty nejlepší a zúčastněte se soutěží o skvělé ceny.


Co najdete na raketce:


• Tisíce her zadarmo
• Video ukázka ke každé hře
• Pravidelné soutěže o hodnotné ceny (XBOX, minibike, konzole, …)
• Hry na skóre a medaile – soutěžte o nejlepší skóre s ostatními
• Hry na celou obrazovku - fullscreen

Hledáte-li krátkou zábavu mezi zkouškami, zajímavou oddychovou hrou pro udržení mozkové kondice může být třeba hra Alxemy. Její princip spočívá v kombinaci 4 základních živlů, ze kterých vytváříte materiály jako písek, kámen nebo led. Vytvořit si tak můžete celý svůj svět.


Kdo by si nechtěl vyzkoušet roli bájného hrdiny, a v bojové hře Achilleus se postavit za dobro s mečem v ruce. Nebo byste raději odolávali hordě nemilosrdně se blížících Zombie? Ve hře Magnetic Balls pak místo mrtvých můžete mírumilovně likvidovat kuličky stejné barvy. Ty musí vždy tvořit minimálně pár, ale pozor, i přitažlivá síla magnetu je někdy zrádná!


I stovky dalších online her nejrůznějších žánrů na serveru Raketka.cz, ale stojí za vyzkoušení. Najít tu správnou pro vás můžete přímým vyhledáváním nebo na základě popisu hry, jejího zařazení a hodnocení. Pro představu o čem hra je vám také pomůžou krátké video ukázky spouštějící se přímo při najetí myši na ilustrační obrázek. Na rozdíl od jiných portálů je u všech her navíc možné využít funkce zvětšení přes celou obrazovku. Přidání často hraných her do oblíbených nebo zaslání přátelům je pak samozřejmostí.


Chtěli byste stejné hry a zábavu kompletně ve slovenštině? Zamiřte na portál Onlinovky.sk a hoďte školu za hlavu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace