Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Která vejška chlastá nejvíc?

Autor: Hagen | Datum: 28. 11. 2011

Která vejška chlastá nejvíc?
Gaudeamus Alkotour - University battle of drinking!

UK vs VŠE vs ČVUT vs ČZU vs VŠCHT!

Vánoční speciál druhého ročníku souboje v paření mezi 5 největšími pražskými univerzitami je tu! Po minulém vítězství ČVUT a účasti více než 1.500 z Vás na začátku akademického roku přichází druhé kolo třífázové bitvy o titul Pařící univerzity roku! Loňští vítězi z ČVUT budou opět čelit pivním náletům ze strany ČZU, VŠE,UK a nově i VŠCHT, odolají i letos? O vítězi zimní části soutěže se bude rozhodovat již v úterý 20. prosince od 20:00 v prostorech klubu Óčko na Vyšehradě!

Za každý drink dostaneš na baru žeton, který vhodíš do urny své školy u DJe. Sčítání skóre každou půlhodinu na LCD obrazovkách, vyhlášení vítěze po půlnoci! Celý večer Vám zpříjemní sexy tanečnice ve stylových oblečcích!

Speciální ceny drinků:
Pivo Gambrinus 0,5l za 25,-
Morgain + Cola za 55,-
Párty Chupito za 29,-
Cuba libre za 80,-
Houba (2 víno + 1 Cola) za 49,-

Speciálně upravený klub Óčko pro Vás připravil zvětšené barové i šatnové kapacity + je pro vás nachystáno 5.000 piv, 5 píp, stovky litrů tvrdého moku a 2 vchody pro rychlejší vpouštění do klubu!

ČZU team

VŠE team

UK team

ČVUT team

VŠCHT team

Pozvi všechny kámoše a udělej největší TEAM, udělej z Vaší školy Pařící univerzitu roku a odneste si putovní pohár pro studované kaliče!

Večer dirigují DJ Voyta, DJ Rockstar, DJ Zdenyn, Wincenzo Kluczko a speciální hosté.

Vstupné: 50 Kč s ISIC, 100 Kč ostatní

Více informací na Facebook.com .
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace