Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Fred V & Grafix roztancují začátkem června pražskou Roxy!

Autor: Psikus | Datum: 1. 6. 2012

SHADOWBOX @ ROXY 8. Června 2012

Červnový Shadowbox v pražském klubu Roxy přivítá nejčerstvější přírůstek „Hospitalovské rodiny“ - britskou dvojku Fred V & Grafix. Akce proběhne 8. června a do 23 hodin nabídne opět snížené vstupné. Fred V & Grafix se vrací do České republiky po jejich úspěšném vystoupení na zimním Let It Rollu.

Fred Vahrman a Josh Jackson a.k.a Fred V & Grafix společně produkují už více než pět let, ale do povědomí většiny fanoušků se dostali, až když je vzal Tony Colman pod křídla Hospital Records. V současné době oba intenzivně pracují na prvním společném albu, které vyjde na již zmíněném labelu Hospital. A tak se Fred V & Grafix stávají po Netskym a Camo & Krooked dalšími nováčky, kterým se splnil sen a mají možnost vydat své první album na jednom z nejprestižnějších labelů současnosti. O svých djských kvalitách tato dvojice přesvědčila české publikum již několikrát, naposledy tomu tak bylo na letošním zimním Let It Rollu, kde za podpory MCho Wrece přivedli pražské publikum do varu. Při jejich premiérovém vystoupení v Roxy tomu jistě nebude jinak. Můžeme se těšit na pestrý taneční set plný moderního liquid funku a doposud nevydaných skladeb nejen z dílny Hospital Records.

O český support se postarají rezidenti 2K & Sweg, které doplní další dvojice Deadly Viperz (Akira & Anakin). Stejnou sestavu najdete i v chilloutu, který nabídne alternativu v podobě tanečních stylů, jako jsou house, minimal, breakbeat atd. Navíc se můžete těšit i na vystoupení turnovského DJe Starkse! O vizuální stránku celého večera se postará VJ Quark / astraL d:VISION.


FB - událost: www.facebook.com
Fred V & Grafix LiveMix: soundcloud.com
Video: www.youtube.com/watch?v=QQnlqJkHqjI
www.youtube.com/watch?v=eYTyalLoAOA
Web: www.shadowbox.cz
www.roxy.cz
www.radio.shadowbox.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace