Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Divadlo Ponec uvádí premiéru Adély Stodolové a skupiny SKUTR Muži

Autor: janvoj | Datum: 19. 12. 2011

Jak si v dnešní době žijí muži? Není toho na ně někdy moc? Když se v mužích probudí zvířata, volání smečky se nedá odolat. Šest mužů se vydává na cestu do divočiny, aby našli odpovědi na ty nejniternější otázky. Vyrovnávají se tam se svými problémy a především sami se sebou. Stagnace, potlačená agrese, homosexualita, víra nebo nepřítomný otec.. Pořád je co řešit. Přitom jen fakt, že se muž stane otcem, je důvod k tomu být na sebe hrdý. Přestaňme se tak konečně koukat na muže s předsudky, které nám vštěpuje naše společnost. Divadelní představení na pomezí mnoha žánrů je inspirováno skutečnými příběhy mužů.

Vstupenky v předprodeji vždy od 15. dne předcházejícího měsíce. Předprodejní cena na pokladně divadla Ponec je 160 kč a 90 kč (sleva). Cena v den konání představení je 190 kč / 120 kč. Vstupenky lze zakoupit dále v předprodejní síti Ticketpro a Ticketstream. Více na www.divadloponec.cz.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace