Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

CEVRO institut, z.ú.

  • Studentů:  478
  • Materiálů:  73
  • Komentářů k učitelům:  29
  • Předmětů:  113

Registrace!

3.88z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 26 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

CEVRO Institut, o.p.s., je soukromá vysoká škola sídlící v Praze.  Má akreditovány též bakalářské i navazující magisterské obory. CEVRO se zaměřuje na právní a sociální vědy - například politologii, ekonomii či marketing. 

Kontakt – CEVRO | CEVRO institut, z.ú.

Adresa: Jungmannova 17 110 00 Praha 1
Tel.: 221 506 707
Email: info@vsci.cz
Web: http://www.cevroinstitut.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Hodní hackeři

27. 3. 2017 | 11:49 | autor: Fikus

Sedí v Praze na Chodově a za úkol mají testovat bezpečnost počítačových systémů, chytrých zařízení doma i v kanceláři a kromě toho také automatizovaných výrobních linek v továrnách. Proč třeba hacknutí takové ledničky rozhodně není vtip a kdy jde v jejich práci takřka o život? Ptali jsme se Michala Merty, odborníka na bezpečnost ze společnosti Accenture, a náš rozhovor připomínal spíš líčení děje nejnovějšího akčního filmu. Řešili jsme totiž kyberterorismus i vydírání. Zkrátka nic pro slečinky.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

22.8.2013 | 01:35

Studuju zde Hospodářskou politiku, šance na přijetí slušná v roce 2012 brali 159 ze 162 uchazečů, ty tři se údajně nedostavili na pohovor (asi si z toho nadělali do gatí:D) který byl alternativou scio testů které moc lidí nad 60 nedokázalo dát (já měla 35:( :D ) Cevro je lepší než všechny soukromý vysoký školy a jejich obory jako Všfs, Všem, Ujak, BIBS, Bivš, NC, UC, Všo, Všmie, Všp, Vške, Všh, Všoh, Svše, Svšes, MUP, EPI a dalších asi milion (nebo kolik jich ještě je). A MINIMÁLNĚ srovnatelné jako ty méně kvalitní, horší a méně prestižní veřejné školy a jejich ekonomické fakulty a obory jako SU-OPF, VŠPJ, VŠTEČB = to jsou určitě horší školy než CEVRO, dále VŠB-TUO-EKF, TUL-EKF, UPa-EF, UJEP-EF, UHK-FIM, JČU-EF, ČZU-PEF, Tak neváhejte a studujte tu taky, je to tu prííma.

18.8.2013 | 19:10

Kdysi sem se hlasila na FMV VSE na politologii a UK protoze jsem z Prahy. Na FMV me ale nevzali protoze sem nedala na to pozadovany minimum druhej jazyk a pokonila matiku. A na UK byl zase vysokej percentil pres OSP ze bych se z toho jeden posral. Tak sem sla na zachranou skolu CZU kde koncej lidi co i vybouchli treba na VSE a CVUT. Na CZU jsem teda studovala politologii ale nepovedlo se to dovest do zdarneho konce takze jsem sla na CEVRO pohovor byl v pohode takze se niceho nebojte. Skola není prilis narocna a da se na ni tak v cajku robit na HPP.

15.8.2013 | 17:34

Krásné prostředí školy. Škola se snaží distancovat od našich soukromých škol jako VŠFS, UJAK, BIVŠ, MUP, VŠO, VŠH, NC, VŠKE, VŠKV a další, kde je studium dávačka. Jedna z nejlepších soukromých škol. Studium se dá zvládat i při zaměstnání, což hodnotím kladně. Obor politologie tu má asi nejlepší jméno a hned po UK, MU a FMV VŠE bude v republice určitě nejprestižnější, vystudovala ho i politička Kristina Kočí.

24.6.2013 | 09:26

Já na si na CEVRu dodělávám magistra (veřejná správa, bezpečnostní studia) a jsem s výukou i s přístupem učitelů moc spokojená. Přijímačky jsou v pohodě a zkoušky se taky dají zvládnout, ale určitou přípravu to vyžaduje, takže ani nemám pocit, že si titul jenom platím :-)

2.9.2016 | 20:54

Jsem moc ráda,že studuji na Cevru...dalo mi to hodně přemáhání se přihlásit...ale dnes už vím,že to jsou dobře uložené peníze do studia...

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace