Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

CEVRO institut, z.ú.

  • Studentů:  495
  • Materiálů:  73
  • Komentářů k učitelům:  29
  • Předmětů:  113

Registrace!

3.88z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 26 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

CEVRO Institut, o.p.s., je soukromá vysoká škola sídlící v Praze.  Má akreditovány též bakalářské i navazující magisterské obory. CEVRO se zaměřuje na právní a sociální vědy - například politologii, ekonomii či marketing. 

Kontakt – CEVRO | CEVRO institut, z.ú.

Adresa: Jungmannova 17 110 00 Praha 1
Tel.: 221 506 707
Email: info@vsci.cz
Web: http://www.cevroinstitut.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Soutěž ve vizuální tvorbě - Jak to vidíš? Perspektiva #Český nápad

19. 6. 2017 | 15:12 | autor: Fikus

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „Jak to vidíš? - Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů aplikovaného výzkumu podpořených TA ČR. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

22.8.2013 | 01:35

Studuju zde Hospodářskou politiku, šance na přijetí slušná v roce 2012 brali 159 ze 162 uchazečů, ty tři se údajně nedostavili na pohovor (asi si z toho nadělali do gatí:D) který byl alternativou scio testů které moc lidí nad 60 nedokázalo dát (já měla 35:( :D ) Cevro je lepší než všechny soukromý vysoký školy a jejich obory jako Všfs, Všem, Ujak, BIBS, Bivš, NC, UC, Všo, Všmie, Všp, Vške, Všh, Všoh, Svše, Svšes, MUP, EPI a dalších asi milion (nebo kolik jich ještě je). A MINIMÁLNĚ srovnatelné jako ty méně kvalitní, horší a méně prestižní veřejné školy a jejich ekonomické fakulty a obory jako SU-OPF, VŠPJ, VŠTEČB = to jsou určitě horší školy než CEVRO, dále VŠB-TUO-EKF, TUL-EKF, UPa-EF, UJEP-EF, UHK-FIM, JČU-EF, ČZU-PEF, Tak neváhejte a studujte tu taky, je to tu prííma.

18.8.2013 | 19:10

Kdysi sem se hlasila na FMV VSE na politologii a UK protoze jsem z Prahy. Na FMV me ale nevzali protoze sem nedala na to pozadovany minimum druhej jazyk a pokonila matiku. A na UK byl zase vysokej percentil pres OSP ze bych se z toho jeden posral. Tak sem sla na zachranou skolu CZU kde koncej lidi co i vybouchli treba na VSE a CVUT. Na CZU jsem teda studovala politologii ale nepovedlo se to dovest do zdarneho konce takze jsem sla na CEVRO pohovor byl v pohode takze se niceho nebojte. Skola není prilis narocna a da se na ni tak v cajku robit na HPP.

15.8.2013 | 17:34

Krásné prostředí školy. Škola se snaží distancovat od našich soukromých škol jako VŠFS, UJAK, BIVŠ, MUP, VŠO, VŠH, NC, VŠKE, VŠKV a další, kde je studium dávačka. Jedna z nejlepších soukromých škol. Studium se dá zvládat i při zaměstnání, což hodnotím kladně. Obor politologie tu má asi nejlepší jméno a hned po UK, MU a FMV VŠE bude v republice určitě nejprestižnější, vystudovala ho i politička Kristina Kočí.

24.6.2013 | 09:26

Já na si na CEVRu dodělávám magistra (veřejná správa, bezpečnostní studia) a jsem s výukou i s přístupem učitelů moc spokojená. Přijímačky jsou v pohodě a zkoušky se taky dají zvládnout, ale určitou přípravu to vyžaduje, takže ani nemám pocit, že si titul jenom platím :-)

22.1.2015 | 20:03

Spíše než bezpečnostní studia, jsou to mezinárodní vztahy a právo, se skladbou předmětů jsem nebyl tak spokojen. Některé byly super, některé méně zajímavé a pro náš obor, podle mého názoru, zbytečné...

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace