Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

  • Studentů:  1717
  • Materiálů:  742
  • Komentářů k učitelům:  177
  • Předmětů:  296

Registrace!

2.91z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 30 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Bankovní institut vysoká škola, a.s., je první českou soukromou VŠ v České republice. Poskytuje vzdělání v oblastech bankovnictví a financí a sídlí v Praze (Bankovní institut Praha), ale i ve vybraných regionálních střediscích. Na BIVŠ je možné studovat i v anglickém jazyce.

Nabízí bakalářský a magisterský program - finance, bankovnictví, pojišťovnictví, veřejná správa, management, právo, hospodářství, sociální a zdravotní služby, kurzy, certifikace v Praze a mnoha regionech v ČR. ESF, EBTN, IT, AIVD, IFCEB, ČBA, EU.

Kontakt – BIVŠ | Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Adresa: Nárožní 2600/9, 158 00 Praha 5
Tel.: 420 251 114 536
Email: astajncova@bivs.cz
Web: http://www.bivs.cz

Obory studia

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

28.8.2013 | 17:20

1)„Prostředí ve většině poboček je výrazně středoškolské a nemotivující, zcela chybí základní tvůrčí činnost." 2)„Současný vysoký stav poboček je neudržitelný, neboť znemožňuje kvalitně personálně zajistit výuku na všech pobočkách." 3)„Uskutečňování studijních programů na pobočkách BIVŠ vykazuje závažné nedostatky," „Charakter poboček neodpovídá standardnímu vysokoškolskému prostředí." Taková byla zpráva AK před pár lety. Studuju na Bivš druhým rokem, ačkoli na "žijící" pobočce, tak to tu vypadá stále dost podobně jako v uvedeném hodnocení. „Obhájené bakalářské práce spíše odpovídají nárokům vzdělávacích programů vyšších odborných škol,"-Ano, je to tak. Bivš je hlavně asi pro ty, co chtěj titul rychle a snadno, to je můj názor a zkušenost.

7.8.2013 | 16:14

Výuka kvalitní - tedy co se týče vyučujících. O kvalitě vzdělání se - když se na zkoušku (jednu z těch mála těžších) naučím (= jednou si všechno letmo přečtu) ze čtyřiceti stránek přednášek a ještě dostanu jedničku - mluvit bohužel nedá. Nerada bych škole dělala špatný obraz jen kvůli tomu, že je to tu stejné jako na každé jiné soukromé, ale letos končím bakaláře a mám pocit, že ve výsledku je naše vzdělání stejně trapné. Spolužáci na mě ale většinou koukají jako na exota, když jim řeknu, co si myslím.

6.10.2015 | 10:44

Ahoj, tak jsem už i já pan bakalář a mohu se pyšnit titulem Bc. před svým jménem. Cesta k tomuto nebyla vůbec jednoduchá. Svou pout jsem započal na Vysoké škole ekonomické v Praze, což je sice jedna z nejprestižnějších ekonomických škol u nás, ale taky dosti náročná, i když je faktem, že jsem si vybral obor, který patří na VŠE na bakaláři k těm úplně nejtěžším, a to Bankovnictví a pojišťovnictví z Fakulty financí a účetnictví (oproti cestovnímu ruchu/diplomacii z FMV či arts managementu z FPH je to úplně jiný level - na banku dokončila bakaláře v řádné době tří let jen třetina studentů x na arts managementu, cestov. ruchu a diplomacii naopak více než dvě třetiny ). Zpět k mému studiu - na VŠE jsem na bakaláři bohužel nedal jednu náročnou zkoušku ani na třetí pokus, takže jsem byl vyhozen a řešil jsem dilema, co budu ted vlastně dělat. Bud se přihlásím znovu na to samé (nic jiného by mě asi nebavilo), nebo si zkusím zaplatit soukromou, o kterých je známo, že nejsou tak těžké. Nakonec jsem vyhodnotil, že bude asi lepší zvolit jistotu - jít na soukromou, a to na dálkovou formu, která na BIVŠ probíhá stylem dvoudenních výukových seminářů (pátek – sobota), a to jen 6x za semestr. Výhodou této volby bylo to, že jsem mohl bez problémů sbírat pracovní zkušenosti, na VŠE bych na práci během semestru skoro vůbec neměl čas (alespoň ne při tak náročném oboru, který jsem si zvolil), na BIVŠ jsem měl naopak času habaděj. Velmi milým překvapením pro mě pak bylo, když jsem na BIVŠ musel absolvovat tu samou zkoušku, z toho samého předmětu a k tomu všemu s tou samou profesorkou jako na VŠE, ale místo hodnocení nevyhověl jsem si za podobný výkon odnesl výsledek 100 %. Cha! Ted už jen řeším dilema, jestli zase platit za magistra, a to obor finance na BIVŠ a mít své jisté, nebo jestli zkusit studium financí na VŠE (lákaly by mě finance a ocenování, ale to je prý strašný hardcore), které by mělo být ještě náročnější než studium bakalářské. Asi tak opět zvolím BIVŠ, tentokrát rovnou. A proč? Při studiu na BIVŠ můžu v klidu a pohodě pracovat, zkoušky nejsou žádný velký stres a budu mít titul. Na VŠE bych se trápil, ztratil bych třeba 2-3 roky (skoro nikdo na FFU neudělá magistra za 2 roky, jen asi 20 %), a pak by mě stejně vyrazili + nezvládl bych při studiu na FFU VŠE pracovat = neměl bych peníze, neměl bych pracovní zkušenosti a po třech letech bych stejně šel na soukromou - takže je jasné, co je pro mě a třeba i vás výhodnější. Přeji šťastnou ruku s výběrem.

18.7.2013 | 13:09

Výhoda je, že vás tu nevyhodí, asi jako na každé soukromce-předmět si můžete zapsat za příplatek znovu. :-)) Škola není moc prestižní, v zahraničí (ne všude, ale ve VB a USA ano) se za nejlepší školy platí, ale tam taky dělaj přijímačky, berou třeba jen 10-20 % a studium je dost náročný, škola má stovky let tradici, prostě jiný kraj, jiný mrav-my se podobáme spíše Německu. U nás jsou soukromé školy bohužel jen dávačky pro lidi, který potřebujou, chtěj titul, a nechtěj se moc dřít a slušný byznys pro jejich majitele/akcionáře..., jsou nenáročné, berou sem každého, oproti prestižním zahraničním soukromým školám jsou též velmi levné. Já si toto vše uvědomuju, ale jsem původně jen zdravotní sestra, takže bych přijímačky jinam neudělala, potažmo studium moc nezvládla. Za mě dobrá volba.

11.2.2013 | 19:52

Je to tu prostě dobrý :-) co k tomu více říci :-) ikdyž máte nějaký problém se studiem tak se vše dá vyřešit

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace