Reklama
Nahlásit chybu

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

  • Studentů:  1562
  • Materiálů:  669
  • Komentářů k učitelům:  169
  • Předmětů:  294

Registrace zdarma!

2.74z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 20 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Bankovní institut vysoká škola, a.s., je první českou soukromou VŠ v České republice. Poskytuje vzdělání v oblastech bankovnictví a financí a sídlí v Praze (Bankovní institut Praha), ale i ve vybraných regionálních střediscích. Na BIVŠ je možné studovat i v anglickém jazyce.

Nabízí bakalářský a magisterský program - finance, bankovnictví, pojišťovnictví, veřejná správa, management, právo, hospodářství, sociální a zdravotní služby, kurzy, certifikace v Praze a mnoha regionech v ČR. ESF, EBTN, IT, AIVD, IFCEB, ČBA, EU.

Kontakt – BIVŠ | Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Adresa: Nárožní 2600/9, 158 00 Praha 5
Tel.: 420 251 114 536
Email: [email protected]
Web: http://www.bivs.cz

Obory studia

Články

Časopis Maxim na půl roku + 50 banánů jen za 297 Kč!

18. 5. 2015 | 11:34 | autor: Evzenecek

Znáš Maxim? Díky Primátu ho teď můžeš mít na půl roku až do schránky se 45% slevou za pouhých 297 Kč. Stačí v nabídce předplatného na webu zvolit možnost MX15PRIMAT, vyplnit údaje, zaplatit online kartou a hovoto! Předplatné můžeš objednat buď sobě nebo jaké dárek někomu ze svých blízkých - nikdy není od věci udělat někomu radost :-) http://burda.cz/cs/maxim/predplatne/pro-cr-nove

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

28.8.2013 | 17:20

1)„Prostředí ve většině poboček je výrazně středoškolské a nemotivující, zcela chybí základní tvůrčí činnost." 2)„Současný vysoký stav poboček je neudržitelný, neboť znemožňuje kvalitně personálně zajistit výuku na všech pobočkách." 3)„Uskutečňování studijních programů na pobočkách BIVŠ vykazuje závažné nedostatky," „Charakter poboček neodpovídá standardnímu vysokoškolskému prostředí." Taková byla zpráva AK před pár lety. Studuju na Bivš druhým rokem, ačkoli na "žijící" pobočce, tak to tu vypadá stále dost podobně jako v uvedeném hodnocení. „Obhájené bakalářské práce spíše odpovídají nárokům vzdělávacích programů vyšších odborných škol,"-Ano, je to tak. Bivš je hlavně asi pro ty, co chtěj titul rychle a snadno, to je můj názor a zkušenost.

7.8.2013 | 16:14

Výuka kvalitní - tedy co se týče vyučujících. O kvalitě vzdělání se - když se na zkoušku (jednu z těch mála těžších) naučím (= jednou si všechno letmo přečtu) ze čtyřiceti stránek přednášek a ještě dostanu jedničku - mluvit bohužel nedá. Nerada bych škole dělala špatný obraz jen kvůli tomu, že je to tu stejné jako na každé jiné soukromé, ale letos končím bakaláře a mám pocit, že ve výsledku je naše vzdělání stejně trapné. Spolužáci na mě ale většinou koukají jako na exota, když jim řeknu, co si myslím.

18.7.2013 | 13:09

Výhoda je, že vás tu nevyhodí, asi jako na každé soukromce-předmět si můžete zapsat za příplatek znovu. :-)) Škola není moc prestižní, v zahraničí (ne všude, ale ve VB a USA ano) se za nejlepší školy platí, ale tam taky dělaj přijímačky, berou třeba jen 10-20 % a studium je dost náročný, škola má stovky let tradici, prostě jiný kraj, jiný mrav-my se podobáme spíše Německu. U nás jsou soukromé školy bohužel jen dávačky pro lidi, který potřebujou, chtěj titul, a nechtěj se moc dřít a slušný byznys pro jejich majitele/akcionáře..., jsou nenáročné, berou sem každého, oproti prestižním zahraničním soukromým školám jsou též velmi levné. Já si toto vše uvědomuju, ale jsem původně jen zdravotní sestra, takže bych přijímačky jinam neudělala, potažmo studium moc nezvládla. Za mě dobrá volba.

26.3.2013 | 13:13

Bankovní institut nenabízí moc lukrativní obory v dnešní době, kdy je v ČR nejvíce finančníků a ekonomů na světě. Obstát v obrovské konkurenci lidí z prestižních veřejných škol je nadlidský výkon. Už bych sem studovat nešla, raději bych šla do zdravotnictví nebo studovala informatiku. Škola je možná lepší než VŠFS, ale to je pořád málo, když je tu 50 ekonomických fakult. Lidi se zbláznili a chodí to studovat, neuvědomují si, že nenajdou adekvátní uplatnění. Nedoporučuju:(

21.2.2013 | 21:36

přístup vyučujících - nedochvilnost, zkoušky odlišné od přednášek.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se