Reklama
Nahlásit chybu

B.I.B.S., a.s. Brno

  • Studentů:  412
  • Materiálů:  11
  • Komentářů k učitelům:  3
  • Předmětů:  44

Registrace zdarma!

3.52z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 5 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímů řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Na B.I.B.S., a.s., Brno International Business School, můžete získat vysokoškolský titul jak český, tak britský. BIBS Brno se profiluje jako manažersko-právnická soukromá vysoká škola. Nabízí programy jak bakalářské, tak magisterské, doktorské, manažerské i právnické. Vedle Brna působí též v Praze, Ostravě, Bratislavě a Nitře

BIBS - vysoká škola je moderní a dynamicky se rozvíjející neveřejnou/nestátní vysokou školou, která poskytuje kvalitní britská, finská a česká ekonomicko-manažerská a právnická vysokoškolská studia. Na trhu působí již přes 10 let. Založena byla v roce 1998 partnerskými subjekty z Velké Británie, Itálie a České republiky a v současné době patří se svými téměř 3200 studenty v bakalářských, magisterských, doktorských a manažerských programech MBA k největším neveřejným/nestátním business school v České republice. Je i největším poskytovatelem MBA v České republice (více než 550 studentů i přibližně stejný počet úspěšných MBA absolventů)1. V roce 2005 získala i statut soukromé vysoké školy dle českého práva.Škola se odborně profiluje jak v ekonomicko-manažerských, tak právnických oborech. V ekonomicko-manažerských programech patří v České republice ke špičkám v oblasti vzdělávání manažerů ve strategickém managementu. V právnických programech se škola specializuje na komerční právo obecně, a dále na mezinárodní komerční právo.Svým přístupem ke vzdělání se snažíme o vyvážené propojení teorie s praxí. Domníváme se, že ani jeden z extrémů, které jsou v současnosti na českém vzdělávacím trhu mnohde patrny (silně teoreticky zaměřená studia mnoha státních vysokých škol, a nebo naopak programy některých soukromých vysokých škol, které teoretické znalosti přehnaně upozaďují), nemůže přinést skutečně kvalitní vzdělání. U našich studentů se proto snažíme jak o to, aby byli dobře teoreticky vybaveni, tak i o to, aby byli schopni na teoretické přístupy kriticky nahlížet, vybírat z nich ty, které jsou vhodné pro jejich vlastní podnikatelskou nebo manažerskou praxi, a zejména, aby své nově získané znalosti dokázali tvořivě a flexibilně prakticky využívat.

Kontakt – B.I.B.S. | B.I.B.S., a.s. Brno

Adresa: Na B.I.B.S., a.s., Brno International Business School, můžete získat vysokoškolský titul jak český, tak britský. BIBS Brno se profiluje jako manažersko-právnická soukromá vysoká škola. Nabízí programy jak bakalářské, tak magisterské, doktorské, manažerské
Tel.: 420 545 570 111
Email: [email protected]
Web: http://www.bibs.cz

Obory studia

Promiň, dle zadaného filtru jsem nenašel žádný obor.

Články

FESTIVAL ZLATÝ VOČI 13. - 14. května 2014 Basement Bar

24. 4. 2014 | 15:22 | autor: Fikus

V květnu se uskuteční 19. ročník mezinárodního filmového festivalu studentů teorie audiovize Zlatý voči. Stejně jako v předchozích ročnících jsme i letos zvolili klubové prostory, kde se náš festival cítí nejvíce doma a které mu pro tento rok poskytne Basement Bar, sídlící ve Vršovicích. Tradiční dvoudenní přehlídka filmů se uskuteční 13. a 14. května.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

14.7.2013 | 17:57

Na 86. místě THE-WUR za rok 2012 se umístila skutečně univerzita se zkratkou NTU. Jenže ta zkratka znamená Nanyang Technological University se sídlem v Šanghaji. Nottingham Trent University se neumístila-a právě tímhle uchazeče krmí, že budou pod záštitou prestižní britské školy! A ta škola, pod kterou jsou, stojí v GB za velké hnědé! Je ještě daleko mín prestižní a uznávaná než VŠE, ČVUT, VŠCHT, UK, MU nebo UP!! Podvodníci! Škola absolutně k ničemu!! Hrůza, parodie... I člověk s VŠCHT má větší šance sehnat dobrý místo v lepší firmě s ekon. zaměřením než člověk z BIBSU, kterej neprošel přijímačkama a studium pro něj byla těžká parodie!!

20.3.2013 | 15:02

Docela mě děsí ten velký počet nezaměstnaných mých známých z týhle školy. Ale šel jsem sem nakonec taky, aspon jsem se nestresoval s prijetim:D je to tady pohoda klídek tabáček :D Takhle vysmátej jsem nebyl snad ani na střední :D lehká cesta k diplomu bude snad pro studenty taky plus.

19.8.2012 | 19:16

Výborný styl zkoušek. Můžete si je dělat v klidu v průběhu roku. Nehraje se na zápočty.

8.8.2012 | 15:50

Jsem studentkou třetího ročníku a zatím jsem neměla důvod k nespokojenosti s touto školou. Studium na této škole mě velmi baví.

15.12.2012 | 20:06

Myslim ze tato skole je podle predmetů a vyuky velmi kvalitni, ma uplatneni po vystudovani a doufam ze bude snadne najit dobrou praci a nebo pokracovat jinde ve studiu.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se