Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

B.I.B.S., a.s.

  • Studentů:  487
  • Materiálů:  19
  • Komentářů k učitelům:  3
  • Předmětů:  45

Registrace!

2.93z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 15 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -
URL s informacemi

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Na B.I.B.S., a.s., Brno International Business School, můžete získat vysokoškolský titul jak český, tak britský. BIBS Brno se profiluje jako manažersko-právnická soukromá vysoká škola. Nabízí programy jak bakalářské, tak magisterské, doktorské, manažerské i právnické. Vedle Brna působí též v Praze, Ostravě, Bratislavě a Nitře

BIBS - vysoká škola je moderní a dynamicky se rozvíjející neveřejnou/nestátní vysokou školou, která poskytuje kvalitní britská, finská a česká ekonomicko-manažerská a právnická vysokoškolská studia. Na trhu působí již přes 10 let. Založena byla v roce 1998 partnerskými subjekty z Velké Británie, Itálie a České republiky a v současné době patří se svými téměř 3200 studenty v bakalářských, magisterských, doktorských a manažerských programech MBA k největším neveřejným/nestátním business school v České republice. Je i největším poskytovatelem MBA v České republice (více než 550 studentů i přibližně stejný počet úspěšných MBA absolventů)1. V roce 2005 získala i statut soukromé vysoké školy dle českého práva.Škola se odborně profiluje jak v ekonomicko-manažerských, tak právnických oborech. V ekonomicko-manažerských programech patří v České republice ke špičkám v oblasti vzdělávání manažerů ve strategickém managementu. V právnických programech se škola specializuje na komerční právo obecně, a dále na mezinárodní komerční právo.Svým přístupem ke vzdělání se snažíme o vyvážené propojení teorie s praxí. Domníváme se, že ani jeden z extrémů, které jsou v současnosti na českém vzdělávacím trhu mnohde patrny (silně teoreticky zaměřená studia mnoha státních vysokých škol, a nebo naopak programy některých soukromých vysokých škol, které teoretické znalosti přehnaně upozaďují), nemůže přinést skutečně kvalitní vzdělání. U našich studentů se proto snažíme jak o to, aby byli dobře teoreticky vybaveni, tak i o to, aby byli schopni na teoretické přístupy kriticky nahlížet, vybírat z nich ty, které jsou vhodné pro jejich vlastní podnikatelskou nebo manažerskou praxi, a zejména, aby své nově získané znalosti dokázali tvořivě a flexibilně prakticky využívat.

Kontakt – B.I.B.S. | B.I.B.S., a.s.

Adresa: Šrobárova 48, Praha-Praha 10
Tel.: 420 545 570 111
Email: info@bibs.cz
Web: http://www.bibs.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

14.5.2014 | 16:42

Nejsem moc velký pisatel, ale BIBS rozhodně nikomu nedoporučuji. Moje frustrace je shodná s frustrací kolegy, co napsal recenzi níže (kterou vám přidávám-lépe bych to nenapsala), se vším na 100% souhlasím!
"Právě ukončuji 1. ročník MSc a jsem ze studia dost zklamaný. Zaplatil jsem nemalé peníze a přineslo mi to jen povinnost sepisovat nesmyslné písemné práce. Předpokládá se, že obsahem těchto prací bude 18 - 20 stran tzv. "povídání o říkání" - obecných blábolů a frází, které se mají tvářit, jako by řešily nějaký skutečný problém ve firmě. Ovšem modely a postupy, které jsou pro vypracování prací předepisovány, jsou v reálném životě absolutně NEPOUŽITELNÉ.
Takže komu nevadí sepisovat za rok desítky stran blábolů, nebo si zaplatí nějakého studenta, který je sepíše za něj (to je běžná praxe), proč ne. Ale pokud byste čekali (jako jsem bláhově čekal já), že vás na této škole něco naučí, byli byste nejspíš zklamaní.
Jde jen o formalizovaný a legalizovaný postup, jak si zaplatit tilul. Já jsem nastupoval studium už jako absolvent VŠ, takže tuhle draze zaplacenou komedii bohudíky k životu nepotřebuji." ... BIBS je škola pro titul, kdybych to věděla dřív, nešla bych sem, i když většina si sem jde opravdu jen pro ten titul, a tak jim to rádoby studium asi vyhovuje.

14.7.2013 | 17:57

Na 86. místě THE-WUR za rok 2012 se umístila skutečně univerzita se zkratkou NTU. Jenže ta zkratka znamená Nanyang Technological University se sídlem v Šanghaji. Nottingham Trent University se neumístila-a právě tímhle uchazeče krmí, že budou pod záštitou prestižní britské školy! A ta škola, pod kterou jsou, stojí v GB za velké hnědé! Je ještě daleko mín prestižní a uznávaná než VŠE, ČVUT, VŠCHT, UK, MU nebo UP!! Podvodníci! Škola absolutně k ničemu!! Hrůza, parodie... I člověk s VŠCHT má větší šance sehnat dobrý místo v lepší firmě s ekon. zaměřením než člověk z BIBSU, kterej neprošel přijímačkama a studium pro něj byla těžká parodie!!

20.3.2013 | 15:02

Docela mě děsí ten velký počet nezaměstnaných mých známých z týhle školy. Ale šel jsem sem nakonec taky, aspon jsem se nestresoval s prijetim:D je to tady pohoda klídek tabáček :D Takhle vysmátej jsem nebyl snad ani na střední :D lehká cesta k diplomu bude snad pro studenty taky plus.

19.8.2012 | 19:16

Výborný styl zkoušek. Můžete si je dělat v klidu v průběhu roku. Nehraje se na zápočty.

8.8.2012 | 15:50

Jsem studentkou třetího ročníku a zatím jsem neměla důvod k nespokojenosti s touto školou. Studium na této škole mě velmi baví.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace