Reklama
Nahlásit chybu

Akademie managementu a komunikace

  • Studentů:  401
  • Materiálů:  2
  • Komentářů k učitelům:  3
  • Předmětů:  51

Registrace zdarma!

3.20z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 5 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

AMAK realizuje studijní programy zahraniční školy (Meziregionální akademie řízení personálu z Kyjeva - MAŘP), která je u nás zastoupena svou pobočkou Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky - jako taková je registrovaná ve vyhlášce MŠMT mezi ostatními zahraničními VŠ, které u nás působí - např. University of New York Prague atd. Tyto zahraniční školy vydávají diplomy, které mají platnost ve všech zemích tzn. boloňského procesu - jde o země EU, Rusko, Ukrajinu Turecko a pár dalších Nabízí bakalářské, magisterské i doktorandské studijní obory

Kontakt – AMAK | Akademie managementu a komunikace

Adresa: Za Poříčskou bránou 375/22 186 00 Praha 8
Tel.: 777 468 910
Email: [email protected]
Web: http://example.com

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Original Las Vegas Night – El Mágico Praha, středa 26.11.

22. 11. 2014 | 11:09 | autor: Fikus

El Mágico se promění v Las Vegas! Buď u toho s námi! Noc plná soutěžení, hazardu, kostýmů...a spousty dalšího. Ihned u vstupu Vás přivítají naše Las Vegas hostesky, u kterých budeme moci vyhrát vstup zdarma nebo lahev sektu.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

31.7.2013 | 23:00

Studium snadné, byla jsem tu půl roku, pak ukončila, jelikož jsem se ucházela o práci při studiu a dotyčný personalista se mi těžce vysmál co že to prý vlastně studuju?!, že to není vysoká škola, ale jakási pofidérní akademie z Ukrajiny, která udíli ukrajinské diplomy, které jsou podle nich v ČR široce akceptované, ale není tomu tak. A jsem blbá, už to, že na svých stránkách napíšou, že (cituji) "vystavují zahraniční diplomy univerzitního tipu" mě mělo varovat-neznalost češtiny(typu), sídlo na Ukrajině. Prostě klasickej poser. VŠ už dnes musíte vybírat opravdu pečlivě! Takže varování.

4.2.2014 | 18:47

škola má hrozné studijní oddělení, které vůbec nekomunikuje a o ničem neví. Určitě nedoporučiji

22.10.2013 | 22:53

Zatím bez komentáře

25.6.2012 | 16:43

docela dobra. neni na co si stezovat ani co vyzdvihovat

18.8.2014 | 19:20

AMAK je určitě moc dobrá volba pro ty, kteří chtějí studovat při práci anebo pokud už mají VŠ, ale ještě by si rádi rozšířili znalostní obzory a připojili ke jménu nějaký další profesní titul (někteří mí spolužáci šli díky velké slevě do MBC). Co sem přišli lidi z VOŠek, tak Ti mohli bakaláře díky zahraniční akreditaci studovat o hodně kratší dobu.

Je fakt, že po většinu mého studia bylo studijní oddělení díky dost hroznému personálnímu obsazení v opravdu zlé kondici. Vedení školy si naštěstí nedostatek záhy uvědomilo, obě divné referentky byly odejity a teď se dá říct, že tu funguje proklientský přístup a doufám, že to tak zůstane i do budoucna - minimálně ještě dva roky než dodělám magistra. :-)

Ze zkušenosti vím, že přednášky jsou tu zaměřené hodně do praxe a vyučující jsou schopni se svými studenty řešit při výuce problémy z praxe. Individuální přístup ke studentovi je pro mě na AMAKu velkým plus. A původně ukrajinský diplom mi ve státní správě fakt nevadí - navíc ho budu mít v mém oboru nostrifikovaný VŠE, takže jako bych studovala tam. No a ve finále bakalář jako bakalář.. hlavní jej praxe. :-)

Takže shrnuto a podtrženo - tahle škola je fajn - doporučuju!

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se