Reklama
Nahlásit chybu

Akademie managementu a komunikace

  • Studentů:  390
  • Materiálů:  2
  • Komentářů k učitelům:  3
  • Předmětů:  51

Registrace zdarma!

3.20z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 5 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

AMAK realizuje studijní programy zahraniční školy (Meziregionální akademie řízení personálu z Kyjeva - MAŘP), která je u nás zastoupena svou pobočkou Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky - jako taková je registrovaná ve vyhlášce MŠMT mezi ostatními zahraničními VŠ, které u nás působí - např. University of New York Prague atd. Tyto zahraniční školy vydávají diplomy, které mají platnost ve všech zemích tzn. boloňského procesu - jde o země EU, Rusko, Ukrajinu Turecko a pár dalších Nabízí bakalářské, magisterské i doktorandské studijní obory

Kontakt – AMAK | Akademie managementu a komunikace

Adresa: Za Poříčskou bránou 375/22 186 00 Praha 8
Tel.: 777 468 910
Email: [email protected]
Web: http://example.com

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků.

18. 10. 2014 | 12:49 | autor: Fikus

Nakladatelství Argo je zpět s dalším nášupem dárků. Tentokrát vám posílá žhavé novinky, které právě dorazily na knižní trh. Jak sami vidíte, jde o pestrou směsici, ze které si vybere každý (samozřejmě se najdou tací, kteří by doma chtěli mít všech pět knih). Každopádně máte opět možnost získat skvělé knihy renomovaného českého nakladatele.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

31.7.2013 | 23:00

Studium snadné, byla jsem tu půl roku, pak ukončila, jelikož jsem se ucházela o práci při studiu a dotyčný personalista se mi těžce vysmál co že to prý vlastně studuju?!, že to není vysoká škola, ale jakási pofidérní akademie z Ukrajiny, která udíli ukrajinské diplomy, které jsou podle nich v ČR široce akceptované, ale není tomu tak. A jsem blbá, už to, že na svých stránkách napíšou, že (cituji) "vystavují zahraniční diplomy univerzitního tipu" mě mělo varovat-neznalost češtiny(typu), sídlo na Ukrajině. Prostě klasickej poser. VŠ už dnes musíte vybírat opravdu pečlivě! Takže varování.

4.2.2014 | 18:47

škola má hrozné studijní oddělení, které vůbec nekomunikuje a o ničem neví. Určitě nedoporučiji

22.10.2013 | 22:53

Zatím bez komentáře

25.6.2012 | 16:43

docela dobra. neni na co si stezovat ani co vyzdvihovat

18.8.2014 | 19:20

AMAK je určitě moc dobrá volba pro ty, kteří chtějí studovat při práci anebo pokud už mají VŠ, ale ještě by si rádi rozšířili znalostní obzory a připojili ke jménu nějaký další profesní titul (někteří mí spolužáci šli díky velké slevě do MBC). Co sem přišli lidi z VOŠek, tak Ti mohli bakaláře díky zahraniční akreditaci studovat o hodně kratší dobu.

Je fakt, že po většinu mého studia bylo studijní oddělení díky dost hroznému personálnímu obsazení v opravdu zlé kondici. Vedení školy si naštěstí nedostatek záhy uvědomilo, obě divné referentky byly odejity a teď se dá říct, že tu funguje proklientský přístup a doufám, že to tak zůstane i do budoucna - minimálně ještě dva roky než dodělám magistra. :-)

Ze zkušenosti vím, že přednášky jsou tu zaměřené hodně do praxe a vyučující jsou schopni se svými studenty řešit při výuce problémy z praxe. Individuální přístup ke studentovi je pro mě na AMAKu velkým plus. A původně ukrajinský diplom mi ve státní správě fakt nevadí - navíc ho budu mít v mém oboru nostrifikovaný VŠE, takže jako bych studovala tam. No a ve finále bakalář jako bakalář.. hlavní jej praxe. :-)

Takže shrnuto a podtrženo - tahle škola je fajn - doporučuju!

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

FALSE