Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Akademie managementu a komunikace

  • Studentů:  542
  • Materiálů:  14
  • Komentářů k učitelům:  3
  • Předmětů:  77

Registrace!

3.34z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 9 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: -
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

AKADEMIE MANAGEMENTU A KOMUNIKACE - AMAK je vysokoškolská vzdělávací instituce realizující bakalářské (Bc.), magisterské, doktorské (PhD.) a doktoranské (JUDr., PhDr., PaedDr.) studijní programy v oborech Řízení lidských zdrojů a ekonomika práce, Management, Sociologie a Psychologie. Dále realizuje profesní vzdělávání - Specialista výcviku zvířat MAT (Master of Animal Training).
Studentům nabízí jazykové kurzy a zkoušky FCE (Cambridge First Certificate in English) a CAE (Cambridge Certificate in Advanced English).

V průběhu celého roku poskytuje AMAK akreditované rekvalifikační kurzy MŠMT - Manažer a Pedagogické minimum pro instruktory odborného výcviku, které jsou vhodné pro všechny, kteří se chtějí naučit něco nového, zvýšit si kvalifikaci a díky tomu pak najít dobré zaměstnání.

Po úspěšném absolvování těchto kurzů získají absolventi Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností dle akreditace udělené MŠMT ČR. Vyučující jsou vysoce kvalifikovaní vysokoškolští pedagogové s dlouholetými zkušenostmi ve výuce. Kurzy probíhají v příjemném prostředí v centru Prahy - snadno dostupné i pro mimopražské zájemce. Program lze studovat v denní i víkendové formě.

Kontakt – AMAK | Akademie managementu a komunikace

Adresa: Za Poříčskou bránou 375/22 186 00 Praha 8
Tel.: 777 878 581
Email: amak@amakcz.cz
Web: http://www.amakcz.cz

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Moulin Rouge Night – El Mágico Praha, středa 15.3.

10. 3. 2017 | 09:32 | autor: Fikus

Dnes večer máte možnost zažít v El Mágicu jedinečnou tématickou akci ve stylu francouzského kabaretu!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

31.7.2013 | 23:00

Studium snadné, byla jsem tu půl roku, pak ukončila, jelikož jsem se ucházela o práci při studiu a dotyčný personalista se mi těžce vysmál co že to prý vlastně studuju?!, že to není vysoká škola, ale jakási pofidérní akademie z Ukrajiny, která udílí ukrajinské diplomy, které jsou podle nich v ČR široce akceptované, ale není tomu tak. A jsem blbá, už to, že na svých stránkách napíšou, že (cituji) "vystavují zahraniční diplomy univerzitního tipu" mě mělo varovat-neznalost češtiny(typu), sídlo na Ukrajině. Prostě klasickej po... VŠ už dnes musíte vybírat opravdu pečlivě! Takže varování.

4.2.2014 | 18:47

škola má hrozné studijní oddělení, které vůbec nekomunikuje a o ničem neví. Určitě nedoporučiji

22.10.2013 | 22:53

Zatím bez komentáře

25.6.2012 | 16:43

docela dobra. neni na co si stezovat ani co vyzdvihovat

18.8.2014 | 19:20

AMAK je určitě moc dobrá volba pro ty, kteří chtějí studovat při práci anebo pokud už mají VŠ, ale ještě by si rádi rozšířili znalostní obzory a připojili ke jménu nějaký další profesní titul (někteří mí spolužáci šli díky velké slevě do MBC). Co sem přišli lidi z VOŠek, tak Ti mohli bakaláře díky zahraniční akreditaci studovat o hodně kratší dobu.

Je fakt, že po většinu mého studia bylo studijní oddělení díky dost hroznému personálnímu obsazení v opravdu zlé kondici. Vedení školy si naštěstí nedostatek záhy uvědomilo, obě divné referentky byly odejity a teď se dá říct, že tu funguje proklientský přístup a doufám, že to tak zůstane i do budoucna - minimálně ještě dva roky než dodělám magistra. :-)

Ze zkušenosti vím, že přednášky jsou tu zaměřené hodně do praxe a vyučující jsou schopni se svými studenty řešit při výuce problémy z praxe. Individuální přístup ke studentovi je pro mě na AMAKu velkým plus. A původně ukrajinský diplom mi ve státní správě fakt nevadí - navíc ho budu mít v mém oboru nostrifikovaný VŠE, takže jako bych studovala tam. No a ve finále bakalář jako bakalář.. hlavní jej praxe. :-)

Takže shrnuto a podtrženo - tahle škola je fajn - doporučuju!

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace