Nově tvůj
školní rozvrh v mobilu

Stáhni zdarma zde

ROZRVH

FREE

Primat.cz

STÁHNI SI ROZVRH DO MOBILU

FREE

Nahlásit chybu

Anglo-americká vysoká škola, z. ú. Praha

  • Studentů:  554
  • Materiálů:  5
  • Předmětů:  198

Registrace!

3.19z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 6 studentů

Ohodnoť školu

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: 1000
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Anglo-americká vysoká škola, z.ú. (AAU) byla založena v roce 1990 a je nejstarší soukromou VŠ působící v České republice. Sídlí v nově zrekonstruovaném Thurn-taxisově paláci pod Pražským hradem.

Studijní programy

AAU nabízí bakalářské, magisterské i profesní vzdělání v oblastech ekonomiky, managementu, mezinárodních vztahů a diplomacie, humanitních a společenských věd, vizuálního umění a rovněž také žurnalistiky a práva. Výuka probíhá pouze v anglickém jazyce a je založena na amerických a britských tradicích.

Většina programů je  akreditována MŠMT. Vyjímkou jsou studijní obory LLB, LLM a MBA, které jsou uskutečňovány s mezinárodními partnery. Škole byla také jako první a doposud jediné neamerické akademické instituci příznána prestižní americká akreditace WASC (The Western Association of Schools and Colleges), kterou jsou akreditovány prominentní univerzity na západním pobřeží Spojených států jako například Chapman University a University of California.

Studijní prostředí

AAU vytváří interaktivní prostředí v malých studijních skupinách, kde je kladen důraz na samostatné myšlení, exaktní uvažování a vytříbení dovednosti psaného i mluveného projevu. Studenti mají možnost zapojit se do Studentské Rady, která slouží jako most mezi AAU administrativou a studenty. Připravuje pro studenty společenské akce, výlety a také organizuje studentské kluby.

Studium v zahraničí

Část studia lze absolvovat i na některé z partnerských univerzit po celém světě (např. Chapman University v Kalifornii; Murdoch University v Austrálii; Kookmin University v Koreji). AAU je také zapojena do mezinárodního programu Erasmus, který umožňuje výměnné studijní pobyty v rámci zemí EU.

Školné

Za kompletní bakalářský program studenti zaplatí 450 000,-.

Stipendium

Škola nabízí prospěchová stipendia, která umožňují studentům na základě studijních výsledků získat slevu na školném nebo dokonce studovat bez poplatku.

Kontakt – AAVŠ | Anglo-americká vysoká škola, z. ú. Praha

Adresa: http://www.primat.cz/admin/privileged/school/default?school=1791
Tel.: +420 257 530 202
Email: info@aauni.edu
Web: http://www.aauni.edu

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Nová únikovka v Karlíně! - Armageddon project na EXITINLIMIT.CZ

6. 8. 2017 | 14:49 | autor: Fikus

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času!

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu podpora@primat.cz

18.8.2013 | 22:59

Jsem velmi zklamaná. Pojem soukromá a kvalitní škola je prázdná množina. Byla jsem na Všfs-děs, na MUP-děs a nakonec na AAVŠ v naději, že to tu bude na úrovni. Ale prdlajs. Byla jsem naivní. V ČR existují bohužel jen nekvalitní soukromé školy, veřejné jsou sice většinou taky nekvalitní, ale některé kvalitní se najdou. Za chvíli bude kvůli Topolovi vysokoškoláků jako sraček, takže personalisti a zaměstnavatelé si budou moct vybírat a budou dávat přednost lidem z uznávanějších, lepších, známějších, výběrovějších a respektovanějších škol. U nás to budou hlavně asi CUNI, MUNI, VŠCHT, ČVUT a VŠE. Hlavně lidi s ekonomkou, ti s horší školou se nebudou chytat. Na soukromce je to sice ve stylu "umožníme ti studovat atraktivní obor", ale pak se hned zapíšeš na úřad práce, nebo půjdeš dělat šichty do mekáče. Liška tu chtěl vybudovat kvalitní soukromé školství, ale nakonec se na to vysral, takže tu je jen boom tiskáren na diplomy s ustrašenými profesory.Vysoké nároky=vyhazov.

17.8.2015 | 15:39

Nedokážu si představit chodit na jinou školu. Anglo-Americká je brána do světa.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíš. Další informace