Reklama
Nahlásit chybu

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

  • Studentů:  508
  • Materiálů:  5
  • Předmětů:  198

Registrace zdarma!

3.00z 5 bodů

Fakultu hodnotilo: 1 studentů

Zobrazit hodnocení:      2009 - 2013 / 2014 a novější


Údaje z minulého přijímacího řízení

Počet podaných přihlášek: -
K přijímacímu řízení se dostavilo: -
Počet přijatých: -
Počet zapsaných: -
Úspěšnost uchazečů: -%

Termíny a info o přijímacím řízení

Odevzdat přihlášky do: -
Dny otevřených dveří: -
Přijímací řízení: -

Statistika

Počet studentů: 700
Počet studentů (prezenční): -
Počet studentů (kombinované): -

Průměrný plat

Průměrný plat jednotlivých oborů: zobrazit

O fakultě

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s., je soukromou institucí v pěti katedrami sídlící v centru Prahy. Na Anglo-americké VŠ (AAVŠ) můžete studovat v anglickém jazyce, a to bakalářské, magisterské, ale i manažerské a právnické studijní programy.

Již 20 let nabízí ANGLO-AMERICKÁ VYSOKÁ ŠKOLA, o.p.s., (AAVŠ), která je nejstarší soukromou vysokou školou v České republice, kvalitní vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce. V současné době má Anglo-americká vysoká škola přes 700 studentů. Od svého založení v roce 1990 zde studovali a studují posluchači z více než šesti desítek zemí celého světa. Struktura přednášejících je rovněž mezinárodní. Na AAVŠ působí odborníci s doktoráty z Yale, Stanfordu a dalších prestižních, nejen amerických, univerzit. Absolventi školy se úspěšně uplatnili a uplatňují na domácím trhu i v zahraničí, ať už jako podnikatelé či vedoucí pracovníci národních a nadnárodních společností, organizací, institucí i diplomatických služeb. Svým multikulturním založením a komorním studijním prostředím vytváří Anglo–americká vysoká škola jedinečný prostor pro kvalitní vzdělávání. Výuka probíhá pouze v anglickém jazyce a je založena na amerických a britských tradicích. AAVŠ vytváří interaktivní prostředí v malých studijních skupinách, kde je kladen důraz na samostatné myšlení, exaktní uvažování a vytříbení dovednosti psaného i mluveného projevu. AAVŠ sídlí v krásných historických palácích Maltézských rytířů nedaleko Karlova mostu a také v dalších prostorách v budově Letenské 1, kde je umístěna nová knihovna AAVŠ a tři učební místnosti. Všechny 3 paláce (Lázeňská 4, Lázeňská 2, Letenská 1) jsou umístěny v nejpůvabnější části Malé Strany v krátké docházkové vzdálenosti od sebe.

Kontakt – AAVŠ | Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

Adresa: Lázeňská 4, 118 00 , Praha
Tel.: +420 257 530 202
Email: [email protected]
Web: http://www.aauni.edu

Obory studia

Nebyly nalezeny žádné obory studia.

Články

Multižánrový studentský festival Ústecký Majáles bude letos probíhat několik dní

26. 3. 2015 | 09:20 | autor: Fikus

Osmý ročník Ústeckého Majálesu, který pořádají studenti Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, bude trvat několik dní.

čti více

Komentáře

Nahlaš nevhodný komentář, který porušuje pravidla serveru na adresu [email protected]

18.8.2013 | 22:59

Jsem velmi zklamaná. Pojem soukromá a kvalitní škola je prázdná množina. Byla jsem na Všfs-děs, na MUP-děs a nakonec na AAVŠ v naději, že to tu bude na úrovni. Ale prdlajs. Byla jsem naivní. V ČR existují bohužel jen nekvalitní soukromé školy, veřejné jsou sice většinou taky nekvalitní, ale některé kvalitní se najdou. Za chvíli bude kvůli Topolovi vysokoškoláků jako sraček, takže personalisti a zaměstnavatelé si budou moct vybírat a budou dávat přednost lidem z uznávanějších, lepších, známějších, výběrovějších a respektovanějších škol. U nás to budou hlavně asi CUNI, MUNI, VŠCHT, ČVUT a VŠE. Hlavně lidi s ekonomkou, ti s horší školou se nebudou chytat. Na soukromce je to sice ve stylu "umožníme ti studovat atraktivní obor", ale pak se hned zapíšeš na úřad práce, nebo půjdeš dělat šichty do mekáče. Liška tu chtěl vybudovat kvalitní soukromé školství, ale nakonec se na to vysral, takže tu je jen boom tiskáren na diplomy s ustrašenými profesory.Vysoké nároky=vyhazov.

Všechny slovní komentáře můžeš vidět po registraci, která je zcela
ZDARMA!

REGISTROVAT SE

Přihlásit se

git-test